2733
2734
عنوان

خانم های مشهدی که آی وی اف پیش دکتر رویا نصیری رفتن یه لحظه مهمه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 27032 بازدید | 52 پست

سلام خدا خیرت بده گفتی میخواستم برم پیشش الان یک سال و نیم که واسه بارداری اقدام کردم و بچه دار نشدم دنبال دکتر خوب بودم و میخواستم برم پیش رویا نصیری که الان پشیمون شدم اگه کسی دکتر خوب سراغ داره خواهش میکنم به منم بگه ایراد از منه نه شوهرم.ممنون

انشالله منم مثل بقیه یک روزی طعم مادر شدن رو بچشم و همه ی کسانی مثل من (آمین)
سلام خدا خیرت بده گفتی میخواستم برم پیشش الان یک سال و نیم که واسه بارداری اقدام کردم و بچه دار نشدم ...

منم یک ساله اقدامم قبلا پیش مرضیه مهاجری میرفتم افتضاح بوووووووددد  تحقیق کردم دکتر هما اسکوئیان و نزهت موسوی فر و مینو نائبی خوبه وخودم میخوام برم پیش هما اسکوئیان تخصصش رو نازایی فقط میگن خیلیا جواب گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام مهری جون من پیش دکتر نصیری آی وی اف کردم و دوبار تا حالا پانکچر داشتم و سه بار انتقال جنین هیچو ...

سلام دوست عزیز.شما از کار خانم دکتر راضی بودین .من رفتم میلاد  راضی نیستم میخوام دکترمو عوض کنم

من برای اولین بار رفتم پیش نصیری افتضاح بود برخورد خودشون و همکاراشون.بدون هیچ سوالی از مشکلم سریع معاینه واژینال و آزمایشای مختلف.اصلا وقت برای بیمار نمیزاره....فقط خودش با لحن بدی حرف میزنه و میگه بسلامت...فقط روحیت خراب میشه و پول میگیرن...از انتخابم واقعا پشیمون شدم

سلام 

من از خانم دکتر نصیری خیلی راضیم و همیشه ایشون دعا می کنم من بعد از 9 سال خدا دختر نازمو با طبابت ایشون به من هدیه داد البته قرار بود ای وی اف کنم که داروهاشو نخورده حامله شدم با تشخیص که ایشون تویی ازمایش من داده بود مشکلم حل شد ناگفته نماند که شوهرمم مشکل نازایی داشت و دارو مصرف میکرد مهم نیست که دکتر خوش اخلاق باشه مهم اینکه طبابتش خوب باشه. انشاله شما هم به زودی نی نی دار میشین

من رفتم پیش اسکوئیان اصلا ازش راضی نیستم بعد سونو ۵ثانیه ای گفت پاشو پاشو چسبندگی شدید داری فقط کاشت جنین منم رفتم بین زمین و هوا اومدم گفتم متوجه نشدم گفت چسبندگی داری هرچی آزمایش سالم نشون دادم گفت همش الکیه بعدم گفت مشکل توئه نه من😕و با دستیارش خندید منم اشکام ریخت گفتم میدونم مشکل منه مطمئنم آمادگی ای یو ای نداشتم ولی آیو ای کرد و هزینشو ازم گرفت..کلا دکتر پولکی ای هس

2706