2733
2734

یه دختر و یه پسر با فاصله سنی یک سال و نیم دارم

پسرم خیلی شیطونه همش عمدا شیطنت میکنه کارایی میکنه که من حرص بخورم

مثلا تو بازار باشیم میدوئه که من دنبالش برم هیچوقت باهاش بازار نمیرم مگر اینکه مجبور باشم

اون روز باهاش رفتم بازار سه ساعت دنبالش دوییدم هی گمش میکردم آخر به زور گرفتمش اومدیم تو ماشین کلی گریه کردم برگشتیم خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرهای منم خیلی شلوغن هرکی با ما بیرون میاد میگه واه واه از دست اینا فرار میکنه😂

تو چیکار میکنی بیخیالی یا مثل من حرص میخوری؟

من تازگیا اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم، خیلی عصبی شدم

2740
فقط تنها خوبی پسرهای من اینکه بد غذا نیستن  دیگه بقیه چیزاشون کلا رو مخه🤣

همین که بدغذا نیستن هم شکر کن، من ۷۰ درصد واسه بدغذاییشون عصبی شدم

وقتی میخورن واسه چیزای دیگم کمتر عصبی میشم

پسر بزرگم پنج و نیم پسر کوچیکم چهار سالشه ببینیشون میگی صد رحمت ب بچه های خودم.منم خیلی اذیت میشم 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
تو چیکار میکنی بیخیالی یا مثل من حرص میخوری؟ من تازگیا اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم، خیلی عصبی شدم

حرص میخورم جیغ میزنم تا شب صدام مثل خروس میشه خداروشکر تو آپارتمان نیستیم وگرنه مینداختنمون بیرون

دخترم ۷ پسرم ۵ و نیم

بزرگن که . دختر منم خیلی ریخت و پاش میکنه منم اسباب بازی هایی که خیلی ریزن جمع کردم فقط بزرگا رو براش گذاشتم دیگه جمع کردنش راحت تره. از نظر روانشناسی میگن نباید جلوی بازی کردنشون رو بگیری.

حرص میخورم جیغ میزنم تا شب صدام مثل خروس میشه خداروشکر تو آپارتمان نیستیم وگرنه مینداختنمون بیرون

ما هم تو آپارتمان نیستیم خدا رو شکر

یا دارم واسه غذاشون حرص میخورم

یا دارم از هم جداشون میکنم

یا دارم کار میکنم به هم ریختگی هاشونو جمع میکنم

روزی هزار بار دولا و راست میشم بعد هر وقتم کسی میاد خونم خونه ترکیده😒

همین که بدغذا نیستن هم شکر کن، من ۷۰ درصد واسه بدغذاییشون عصبی شدم وقتی میخورن واسه چیزای دیگم کمتر ...

دختر من تا دوسالگی فقط شیر میخورد باورت میشه .یه ماه مریض بودم میگرن و بدن درد گرفتم هنوز که پنج سالشه مریضم. هنوزم غذا نمیخوره. جزء موارد نادر بود.