2733
2739
عنوان

بچه های شما هم اینجورین؟ شما چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 54 پست
بزرگن که . دختر منم خیلی ریخت و پاش میکنه منم اسباب بازی هایی که خیلی ریزن جمع کردم فقط بزرگا رو برا ...

همین روانشناسیا داغونمون کردن

هی به بچه نگو بالا چشمت ابروئه با بچه فلان رفتارو کن

دیوونمون کردن

والا ما بچه بودیم کاری میکردیم میزدن تو دهنمون خیلی هم خوب بزرگ شدیم😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین روانشناسیا داغونمون کردن هی به بچه نگو بالا چشمت ابروئه با بچه فلان رفتارو کن دیوونمون کردن ...

🤣🤣🤣 قدیم ما همش تو کوچه و بچه های فامیل بازی میکردیم الان هر کی تو خونه کوچیک بچه ها رو زندونی کردن پس فقط رو اعصابن

2731
دخترم ۷ پسرم ۵ و نیم

بهشون مسئولیت بده 

اسباب بازی ها رو بده جمع کنن براشون تابلو یا کاغذ بذار هر کار مثبتی کردن ستاره بهشون بده بگو هر کسی زودتر ب تعداد ۱۰ ستاره رسید جایزه داره اینطوری تشویق میشن برای انجام کار خوب

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
واقعا بچه های ما هم کم مونده مارو بخورن

دقیقا اتفاقا من خیلی این چیزا رو مطالعه میکردم و عمل میکردم ولی هم بچه ها لوس شدم هم سوارم شدن الانم اگه دعواشون کنم مخصوصا پسرم

میاد یه جوری خونه رو میذاره رو سرش میگه معذرت خواهی کن از خونه ما برو بیرون من مامان جدید مهربون میخوام😅 نمیدونم بخندم یا گریه کنم

2740
دخترم ۷ پسرم ۵ و نیم

عریزم دقیقا بچه های منم همسن بچه های شما هستن سخت نگیر بچه ن 

مامانم امروز میگفت تو چی میکشی من میخندم بزرگ میشن دلت برای این روزا تنگ میشه🤪

برای سلامتی و ظهور حضرت 
همین روانشناسیا داغونمون کردن هی به بچه نگو بالا چشمت ابروئه با بچه فلان رفتارو کن دیوونمون کردن ...

عزیزم منم یه مدت خیلی حرص میخوردم ولی سعی کردم به خودم بفهمونم که این اقتضای سن بچه هامه واگه زیاد سخت گیری کنم هم خودم از بین میرم پ خسته میشم و هم با دعوا بچه هام اذیت میشن الان سعی میکنم آرومتر باشم

همین که بدغذا نیستن هم شکر کن، من ۷۰ درصد واسه بدغذاییشون عصبی شدم وقتی میخورن واسه چیزای دیگم کمتر ...

با احترام بزار انقد گرسنگی بکشه تا بخوره این روش تضمینیه

اگر در اصل، دین حُبّ است و حُبّ در اصل دین، بی شک به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است....
بهشون مسئولیت بده  اسباب بازی ها رو بده جمع کنن براشون تابلو یا کاغذ بذار هر کار مثبتی کردن ست ...

والا پسر من اینا رو بهش بگی میخنده بهت

اصلا یه وضعیه

یعنی از صبح که بیدار میشه دنبال یه کاریه که منو حرص بده بخنده 

دقیقا اتفاقا من خیلی این چیزا رو مطالعه میکردم و عمل میکردم ولی هم بچه ها لوس شدم هم سوارم شدن الانم ...

داد نزن دعوا نکن قهر کن یا بی صدا پانتومیم حرف بزن 

برای سلامتی و ظهور حضرت 
2706