2733
2739
سلام میشه لطفا بگید که نی نی هاتون که زیر یک سال هستند و شیر خشک می خورن در طول روز چند بار بهشون شیر خشک می دین و هر بار چقدر؟ دخترم الان رفته توی 9 ماه یعنی 8 ماهش تموم شده و لی فقط صبح که از خواب بیدار میشه 120 میلی لیتر شیر خشک می خوره و همین بقیه اش فقط غذا دوست داره بخوره و شیر نمی خوره... نی نی های شما هم همین طورین؟؟؟؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
سونیا جان سعی کن روزی سه بار رو بهش بدی . سه تا 150 تا حداقل . البته غذا خوردنش هم که خوبه جای شکر داره ولی شیر هم مهمه . عادتش بده برای قبل خوابیدن ظهر و شب و بعد از بیداری صبح بخوره
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره . سونیا جان منم بچم تازه رفته تو 10 ماه . اونم از 9 ماهگی خیلی دوست داشت غذا بخوره . شیر خیلی کم میخورد . پسرم روزی دو تا 90 تا میخورد و شبها هم سه تا 90 تا . چون میگن تا یکسالگی شیر برای بچه مهمه نه غذا . از دکتر پرسیدم گفت اگه روزی 500 سی سی بخوره مشکلی نیست در غیر اینصورت باید غذاشو کم کنی بهش شیر بدی.الان پسرم روزی دو یا سه تا 90 تا میخورد و شبها هم سه تا 90 تا .غذاش خوردنشم خیلی خوبه
خدایا همیشه بیادتم
2738