2737
2739
عنوان

پسرا بعد چند وقت وابسته میشن؟ 🤔

233 بازدید | 24 پست

حدودا حداقل بعد از چند ماه تازه وابستگیشون شروع میشه؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدانم  اصولا مردها وابسته نیستن

تایم داره باید یه حداقل زمانی بگذره حداقل

وگرنه مگه میشه ادمی وابسته نشه بعد از گذروندن یه مدت زمانی. سنگ که نیست

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2731

اصلا نمیشه گفت

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
تو دو سه ماه که نمیشن؟

ن بعیده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
تایم داره باید یه حداقل زمانی بگذره حداقل وگرنه مگه میشه ادمی وابسته نشه بعد از گذروندن یه مدت زمان ...

شاید.اخه بروز نمیدن ک😂 

نه منظورم اینه وابسته نمیشن چون خودشون قوی ان.ولی علاقه ی شدیدی میتونن داشته باشن ب طرف 

بنظرم علاقه بهتر از وابستگیه.بالاخره آدم یجا تنها میشه

اصولا مردها اگه زنی مورد علاقشون باشه زود جذبش میشن و علاقمندشون میشن.اما تایم دقیقی دستم نیست 

2740
تو امضات نوشتی تبدیل دوست پسر به شوهر..اینو یاد بده 😅

چطوری یاد بدم اخه🤣😢 کلی بگم که اول شناخت خوب کسب کن بعد احساساتو وارد کن

سعی کن کنترل کنی عوتطفتو

به خودت اهمیت بده به دذست پیشرفتت از بابت مالی و موقعیت اجتماعی

ورزشکار باش چون جذابه

بابرنامه و با هدف

2706