2737
2734
بسم الله الرحمن الرحیم
همونطور که از اسم این تاپیک مشخصه هدفش برقراری مجدد ارتباط ما با معبود ازلیمونه . معبودی که خودش فرموده :
ای بنده من از دعا خسته نشو ، همانطور که من از اجابت کردن آن خسته نمی شوم.
به فرمایش پیامبر عزیزمون : خود را مجهز کنید به سلاح پیامبران ./ سوال شد: چیست آن؟ فرمودند : دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این دعاهای زیبای قرآنی رو در قنوت نمازهاتون بخونین.
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَاماً سوره فرقان 74
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ ال عمران 38
رَبِّ اجْعَلْنِی مُقِیمَ الصَّلاَةِ وَمِن ذُرِّیَّتِی رَبَّنَا وَتَقَبَّلْ دُعَاء ابراهیم 40

میشه مطالب بیشتری بزاری ممنون
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
2740
هفتاد بار این دعا را بخوانید :

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ (این دعا توصیه امام زین العابدین علیه السلام برای طلب فرزند دار شدن است که در کتاب مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 429 آمده)

زن و شوهرهر صبح و شب � 70 بار �سبحان اللَّه ،سپس ده مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه بعد از آن نُه مرتبه سبحان اللَّه و در آخر یک مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه � بگویند . (این هم بنا به دستور امام باقر علیه السلام برای بچه دار شدن می باشد که در مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 430 نوشته شده)
در سجده این دعای قرآنی را بخوانید : ْ رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِین (شفارش امام صادق علیه السلام در این زمینه است آدرس اون کتاب مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 430 )
در وقتى که اراده آمیزش دارید این آیه را سه بار بخوان: � وَ ذَا النُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغاضِباً فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَیْهِ فَنادى‏ فِی الظُّلُماتِ أَنْ لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمینَ � (انبیاء- 87) (پیشنهاد دیگری از امام صادق علیه السلام براى طلب فرزند می باشد مراجعه کنید به کتاب مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 431 )
هشام بن ابراهیم به امام رضا (ع) عرضه داشت: سرورم از دو مشکل سخت رنج می‏برم: یکی بیماری و دومی نداشتن فرزند. امام رضا (ع) به او دستور داد که در منزل خود در اوقات نماز با صدای بلند اذان بگوید.

هشام بعد از عمل به این دستور از هر دو مشکل خود راحت شد هم بیماریش برطرف گردید و هم اینکه دارای فرزندان متعدد گردید. مرحوم کلینی می‏فرماید: محمد بن راشد وقتی این سخن را از هشام بن ابراهیم شنید او نیز عمل کرده و به آرزویش رسید. (من لا یحضره الفقیه، ج‏1، ص 292 حدیث 903)