2733
2734

سلام همسرم به مشکل پزشکی خوردن تو شرکت ایرانخودرو و کمیسیون مشکلشون رو تایید کرده و دکتر تاکید کرده از خط انلاین بیاد بیرون و افلاین کار کنه فقط بادست و الان مسئولان شرکت اذیت میکنن برای جابجایی و میگن اگه میخوای فقط برو تو خط کار کن وگرنه بدرد ما نمیخوری یکی دیگ از بچه ها که رفته اداره کار و شکایت کرده همون لحظه عدم تمدیدش رو زدن واقعا نمیدونم با ۱۷میلیون قسط چیکار کنیم واقعا حرف اولو همه جا پارتی و پول میزنه میگن اگه پارتی داری تو تهران زنگ بزن سفارشتو بکنن تا جا به جات کنیم‌ خدایا نا امیدم نکن برام دعا کنید

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 

اره این دوره زمونه همه چی ب پول و پارتیه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول پارتی سر زبون ، یکی ازین سه مولفه رو داشته باشی هیچ وقت کارت لنگ نمیمونه.

ایشالا حل میشه مشکلتون.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2742
واقعا خدا جای حق نشسته؟

نمیدونم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
پول پارتی سر زبون ، یکی ازین سه مولفه رو داشته باشی هیچ وقت کارت لنگ نمیمونه. ایشالا حل میشه مشکلتو ...

سر زبون رو داره ولی شوهر من زیر بار زور نمیره اصلا بخاطر همین باهاش لج کردن خیلی حالم بده از صبح استرس دارم

2740
خدا خیلی وقته از جای حق پاشده حقتو باید بگیری 

بخدا به هزار در زدیم دیگه خسته شدم شوهرم تنگی کانال نخاع و دیسک کمر دارن و توانایی کار تو خط روندارن هیچ راهی برامون نمونده 

چرا !؟  حتما توان تامین زندگی‌رو داره ک کاری شد ه ک لج کنند

نه مدیر سالن گفته بیا برو جایی که میگم کار کن اینم گفته من توان کار ندارم اونم لج کرده که حرف منو زمین زده مشکلمون رو که به شورای کارگرها گفتیم اول طوفانی گفت غلط کردن اصلا حق ندارن خودمم پشتتم اما جدیدا همونم خریدن و میگه اگه اخراجت کنن از دست من کاری برنمیاد

بخدا به هزار در زدیم دیگه خسته شدم شوهرم تنگی کانال نخاع و دیسک کمر دارن و توانایی کار تو خط روندارن ...

انشالله ک حل بشه ولی بیمه هستن با مدارک بیماری به اداره بیمه برین حل میشه

خدایاا ب قلمِ رحمتت ایمان دارم، زندگیم را هر طور دوست داری نقاشی کن...🧸🎀