2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به دانشگاه های آزاد،غیر انتفاعی و پیام نور چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23901 بازدید | 199 پست
نازی جون درسته باید بیشتر میخوند تا سراسری قبول بشه..ولی اون کسی که داره با پول تو اون دانشگاه(مثلا دانشگاه آزاداصفهان) درس میخونه هم باید بیشتر میخوند تا سراسری قبول بشه،و اینکه پول اینجا بینشون تفاوت ایجاد کنه منصفانه نیست..درسته تراز این دانشگاه بالا هست و این کسی که میگم هم تونست میکروبیولوژی آزاد اصفهان رو قبول بشه ولی با رتبه سراسری نتونست دانشگاه سراسری میکروبیولوژی قبول بشه..خودم دانشگاه آزاد شرکت نکردم و از تراز های اونجا چیزی نمیدونم..و خودم گیاهپزشکی خوندم که کار پیدا کردن واسش راحت نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اخه سراسری فیزیک قبول شدنم کاری ندار ه که. من نمی دونم این حرفا چه معنی داره حالا به خاطر یه اسم سراسری انتظار دارید بچه های باهوش آزاد یا دانشگاه های دیگه رو بذارن و بچه های سراسری رو بردارن؟ مهم اینه که حالا که مدرک گرفتی چه کاره ای از پس کاری که بهت میدن بر میایی یا الانم باید معلم خصوصی و کلاس کنکور های انچنانی در س خوندن های12 ساعت در روز داشته باشی که از پس کار بر بیای؟ من با نخبه ها کاری ندارم ولی خیلی ها رو میشناسم که 3 تا دانشگاه آزاد خرج کردن تا تونستن دانشگاه قبول شن. اونوقت این عدالته؟
لام به نظر من هیچ فرقی نداره بعضی رشته ها چه آزاد و چه دولتی در تمام دنیا اوکی هستن .در ضمن مهم نیست که چی خونده باشی و کدوم دانشگاه ، مهم اینه که از دانسته هات چطوری استفاده کنی .!!!!!!!!!!!! و این و به خاطر داشته باشیم بعضی ها به خاطر کلاس دانشگاه دولتی هر رشته ای که در بیان میرن ، خوب معلومه که ممکنه سخت جای خودشو توی بازار کار پیدا کنه و اینم بگم اصلا ربطی به معدل این حرفا نداره چون به نظر نمی رسه معدل گویای باهوش بودن باشه و کارایی خوبی داشته باشه اکثر کسانی که موفق هستن (جدا از بند پارتی) به خاطر EQ(هوش هیجانی ) هستش نه IQ

به هر حال توی ایران هیچ چیز جایگاهی نداره و تعریف مشخصی نداره و جهت محض اطلاع بگم که دانشگاه تهران رتبه 2001 رو در دنیا از بین دانشگاه هاس سراسر دنیا اورد
خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی
من خودم کارشناسی ازاد خوندم همه رشته ام خیلی دوست دارم هم دانشگاهی خوبی داشتم تو کلاس های ما همه سر مدل با هم رقابت میکردن تو ازاد خیلی از دانشگاه ها سخت میگیرن تو نمره و امتحان و استاد ها خیلی سخت گیر تمام استاد های رشته ما همه واسه سراسری بودن و یکم سخت میگرفتن

الان که چه ازاد و سراسری باید درس بخونی مخصوصا واسه ارشد که ازاد خیلی سخت میگیره
با همه کسائی که از ازاد و پیام تاریکی و موسسات در پیت غیر انتفاعی ! طرفداری میکنن کاملا مخالفم !

واقعا که روز به روز محیط دانشگاه ها مسخره تر و به کل هم چی مسخره میشه !

من سال اولم دولتی اصفهان اوردم شبانه ولی نرفتم ازاد تهران جنوب قبول شدم برق !

دخترک احمق ریاضیشوووووووو منفی زده نشسته سر کلاس مهندسی !

اینه دانشجو! اینه که میخواد پس فردا بگه من خیر سرمم مهندسم ولی نتونستم از پس ریاضی چرت کنکور اونمممم از نوع ازاد بر میام ((:

2706