2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به دانشگاه های آزاد،غیر انتفاعی و پیام نور چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23901 بازدید | 199 پست
در ضمن نازی خانوم این مربوط می شه به دفترچه انتخاب رشته سال 89 رشته هنر توجه فرمایید

جدول ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی گروه آزمایشی هنر در دور ههای مختلف
دوره ظرفیت
روزانه 1802
استان های محروم 10
شبانه 768
پیام نور 680
مؤسسات غیرانتفاعی 4420
بین الملل 60
جمع 7740

حال این دوست یا فامیل شما چه جوری تونسته با رتبه 9000 روزانه قبول بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کمتر لاف بیا
12 سال پیش کسی که رتبه اش زیر 100 بود می تونست هنر روزانه قبول بشه حالا می گیم ظرفیتها بیشتر شده اما نه دیگه 90 برابر !!!

در ضمن خانوم محترم به قول شما نون به نرخ روز خورهای اینجا که شما هم همشون را می شناسی !!! مدرکشون را تو دولت 9 و 10نگرفته اند !!!! اینم متوجه نمی شی افراد با کدوم دولت مشکل دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن شمایی که اصفهانی هستی چرا خودت را وصل می کنی به تهرانیها !!!

دیروز هم گفتم از توهم در بیا !!! در ضمن اون رشته تحصیلیتون را هم مشخص کنید لطفا !!!

سعی کن راستگو باشی ولو اینکه دیپلم باشی !!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیخواستم بحث رو ادامه بدم اما سوال روفینا رو از نگاه خودم جواب میدم...ببین به نظر من وجود اینهمه دانشگاه لازمه چراکه جمعیت ما بالا رفته و تعداد دانشگاه هایی که قبلا بوده جوابگوی اینها نیستش.

من به شخصه با کنکور مخالفم....چه کلی چه چند کنکور...سیستم پذیرش دانشگاه های خارج از کشور رو بیشتر میپسندم یعنی هر دانشگاه شرایط خاص خودشو داشته باشه.
با این حرفتم که تحصیل برای همه پولی باشه اما به عده ای که شرایط خاص دارن بورس بدن موافقم...البته منظورم از شرایط خاص این نیست که طرف بلده عربی 100 بزنه بره واسه مهندسی بورس بگیره...بورس واسه مقاله و اینها باشه هر کس از دبیرستان راهشو مشخص کنه تحقیق کنه و دانشگاه هم بر مبنای شایستگیش برای اون رشته با توجه به نیاز های اون رشته پذیرشش کنه.
نه اینکه منی که میخواستم از اول برق بخونم با درس عربی با دیگران مقایسه بشم!!!!!!!!!!!!!!