2733
2734

خانمها خیلی بدبختی کشیدم با دختر سه سالم و دندونهاش.خیلی دکتر بردم همه گفتن بیهوشی،تا یه دکتر آشنا بازی رضایت داد کار کنه که ای کاش نمی‌کرد نصفه کار دخترم نزاشت کار کنه ،الان یه دندان پانسمان داره که باید نهایت دو سه روز آینده بره اتاق عمل.

سابقه یه بار تشنج داره الان دارو نمیخوره و سالم کاملا،ولی باید نامه مغز اعصابش ببرم،به نظرتون چکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دندونش چی شده 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

وای پسر منم سه سال و نیمشه تازه دیروز دیدم رو سه تا دندونش لک سیاه افتاده

تا هفته پیش نبود

هرشب مسواک میزنه

دختر شما دندون درد داره؟

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2738

خب اگه همراهی نمیکنه با مشورت پزشک و انجام آزمایشات ببرید برای درمان دیگه با بیهوشی 

حتما یه جای معتبر و کاربلد ببرید 

نگران نباشید سخت نیستش 

دوستان من هم بردند بچه هامون رو

حتما سابقه بیماری قبلی حساسیت غذایی داروی بیماری خاص یا استفاده از داروی خاص به دکترش بگو من خودم پرستارم حساسیت به قرص ناپروکسن داشتم و نمیدونستم یبار خوردم خیلی بدحال شدم برا عمل بینیم دقیقه نود یادم امد گفتم پرستاره ایقد دعوام کرد چرا دیر گفتی 

مشکلی نیست

من پسر دوسالم خیییلی زیاد شیرینی و شکلات و...میخوره نگران دندونش بودم همکارم گفت پسرش رو تو سه سالگی به خاطر دندون سه باری بیهوش کردن و الان خیلی بچه باهوشی هست و هیچ مشکلی نداره

نگران نباش عزیزم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706