2752
2734
عنوان

آخه من چطور راضی شم به بیهوشی خیلی زار زدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 42 پست

از بیهوشی نترس خداروشکر دخترتون سالمه و بخاطر دندون فقط میره اتاق عمل و چیز خاصی نیست سرپاییه چون بچش اذییت میکنه میخان بیهوشش کنن فقط چون سنش کمه اتاق عمل میبرن که مراقبش باش بخاطر همون سابقه تشنج..به دلت بد راه نده اصلا

🥰🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا واکسن زد تشنج کرد؟ به واکسن واکنش نشون داد؟ واکسن چند ماهگی بود؟

ممنون حرفات آرومم کرد انشالا دختر شما هم زودی خوب بشه.

چهار ماهگی بعد واکسن سیاه سرفه هست تو واکسن پنج گانه.دیگه تا دو سال دارو خورد محض احتیاط.

2731
چرا واکسن زد تشنج کرد؟ به واکسن واکنش نشون داد؟ واکسن چند ماهگی بود؟

تشنج بدون تب بود که خیلیم بده من شکه بودم فقط بدنش مثل چوب خشک شد و گردنش کاملا به سمت پشت کج جوری که راست نمیشد و چشماشم فقط بالا میدید...

هفت تا دندون خراب داره،یکیش خیلی خراب دردش می‌کنه که الان نصفه نیمه شده کارش...کسی تجربه بیهوشی بچه ...

اره 

برا دندون، پسرعمه من بچه شو‌ بیهوش کردن. همکاری نمیکرد با دکترا مجبور شدن به بیهوشی.

چندتا دندونشا باهم درست کرد.

الان سر و مر و گنده.

و یکی دیگ ک بچه از نوزادی مشکل کلیه داشت، چندین بار بیهوش شد‌. و عمل.

الان تیزهوشان درس میخونه. حالشم خوبه

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
تشنج بدون تب بود که خیلی م بده من شکه بودم فقط بدنش مثل چوب خشک شد و گردنش کاملا به سمت پشت کج جوری ...

نگران نباش‌

قبل بیهوشی کامل چکاپ میشه. اونجا پزشکا پیشش هستن، توطول کار هواسشون هست‌.

بعد اینکه چون عمل اونطوری محسوب نمیشه ک، جراحی نمیکنن، فقط یه بیهوشی سبکه

خیره ان شاالله.

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 

پسر من سه سال و نیمشه. حدود دو هفته پیش با بیهوشی دندونهاش رو درست کردیم، هیچ مشکلی هم پیش نیومد. شاید در مجموع یک ساعت بیهوش بود. دو سالش که بود بدون بیهوشی چهارتا دندون عصب کشی کرد که هم خیلی خیلی اذیت شد، هم خوب نشد کارش، چون خیلی بیتابی می‌کرد

من پنجشنبه هفته پیش انجام دادم بر دخترم۴سالشه

سلام عزیزم.واسه پسر من هم با بیهوشی گفتن درست میکنن اما من میترسم.از بیهوشی و از رگ گرفتن که دردش میگیره.یکم واسم توضیح میدی که چطور گذشت واسه گل دخترت

سلام عزیزم.واسه پسر من هم با بیهوشی گفتن درست میکنن اما من میترسم.از بیهوشی و از رگ گرفتن که دردش می ...

اصلا نترس عزیزم سریع انجام میشه

تو نت مراقبت های بعد بیهوشی رو سرچ کن رعایت کن مشکل خاصی نیس

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش