2737
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم

60 بازدید | 24 پست
دیشب از روی عصبانیت وسر به موضوع و کارکوچک با شوهرم دعوام شد..دیگه از این عصبانی بودنم خسته شدم شوهرم حرفایی بهم زد که دیگه بردیم از زندگی تصمیممو گرفتم وقتی پسرم 2 سالش شد طلاق بگیرم ولی زمان زیادی میبره موندم چطور این 1 سالو تحمل کنم احساس میکنم مناسب زندگی کردن با اون نیستم شرایطم خیلی بده احساس میکنم بدترین آدمم
عزیزم الان عصبانی هستی
در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همیشه با اومدن بچه اختلاف بین زن و شوهر زیاد میشه تا بیایی به این فاصله ای که بچه بینتون انداخته و سختیها و مراقبتهاش عادت کنی یکی دو سال وقت میبره بعد به مرور یاد میگیرید چکار کنید و به این موقعیت عادت میکنید
فکر کنم دچار افسردگی بعد زایمان شدی باید باهمسرت در موردش حرف بزنی و بگی دچار مشکل شدم اونم باید درکت کنه البته خیلی ب نهوه ی بیانش مربوط میشه
زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
2738
بخاطر دعواهای کوچیک میگی طلاق؟؟حالا بعضی کاربرا میان اینجا گریه و زاری که شوهرم کتکم زده خونین ومالینم کرده ازخونه انداختتم بیرون بچه ها بهش میگن طلاق بگیر میگه نه بخاطر بچم میمونم و زندگی میکنم
کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
بخاطر ترک روی شکم بخوان خیاتت کنن ک دیگه هیچی...خخ عزیزم ختما بع یه مشاور مراجعه کن کارای خلاقانه و شاد انجام بده گل گاوزبان دم کن بخور روغن زیتون مرغوب و عسل طبیعی دردرمان افسردگی هیلی موثره
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
اونم دیگه دوستم نداره وگرنه این حرف که دوسالش شد بچه رو ازت میگیرم نمیزد این همه بدرفتاری و لجبازی نمیکرد افسردگی که ندارم از پدر مادرم بگیر که تازه طلاق گرفتند از خواهر شوهرای که بهم بی احرامی کردند تز شوهری که دیگه منو نمیخواد
2706