2752
2734
عنوان

دلم داره میترکه...

720 بازدید | 36 پست

۱۶ روزه که از هم جدا شدیم ۱۶ روزه صدای قشنگتو نشنیدم الهی قربونت برم الهی بمیرم برا اون زنگ زدنات بمیرم برا غرور شکستت بمیرم که پیاماتو سین نکردمو تو پاک کردی.میدونی من از رابطه ای اومدم بیرون که بند بند وجودم میخواستش

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ وقت عشق رو درک نکردم و بنظرم همچین عشقایی زمانی اتفاق میفته که از طرف بت ساختی و چشمات واقعیتو نمی بینه🙌

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
2731

چرا جدا شدی

الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚 میشه واسه خوب شدنم و سلامتیم یه حمد بخونید اگه متنم رو میبینید؟ مدیونتونم

ناراحت نباش عزیز دلم. هیچ کار خدا بدون حکمت نیست من بار ها اینو به چشم دیدم. شاید این لازم بوده تا یکم به خودتون بیاید و ببینید چقدر برای هم ارزش دارین. بعد از یه مدت یه رابطه پایدار تر و بهتر رو شروع کنین. پاشو دو رکعت نماز بخون دلت آروم بگیره واسش دعا کن که دل اونم آروم بشه. فکر میکنم اونم حالش بهتر از تو نباشه. منم یه تسبیح صلوات برات میفرستم امشب.

میدونی چرا

به خاطر سطح خانوادگیمون به خاطر مامانم که کم عذاب نکشیده توو این زندگی و من نمیخوام بیشتر از این اذیتش کنم

ولی دل خودمو چیکار کنم دارم میمیرم 

هرگوشه برام پر از خاطرات توعه 

چرا بعد ۴ سال دانشگاه 

چرا تازه اونموقع جرات کردی بهم بگی مگه من کی بودم که زودتر نگفتی حداقل اون ۴ سال استفاده میکردیم از لحظه لحظمون

چقد دلم برا عطرت تنگ شده برا اینکه سوار ماشینت بشم تو چونمو بگیری توو دستت و فشار بدی بگی باز خوشگل شدی

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
عزیزم جای من باشی چی میگی با یه بچه بیست روزه کارم داره ب جدایی میکشه عاشق زندگیمم  نمیدونم م ...

چرا جدایی‌ 

این روزها عشقبازی نمی‌کنند بلکه با عشق بازی می‌کنند 
عزیزم جای من باشی چی میگی با یه بچه بیست روزه کارم داره ب جدایی میکشه عاشق زندگیمم  نمیدونم م ...

چقد سخت و ترسناک واقعااا خدا ب حق همین شب مبارک دلتو شاد کنه زندگیت روب راه بشه ان شاالله

میشه لطفا ۳ صلوات بفرستی برا تعجیل در فرج😇💚

خب چرا ازش جدا شدی شما ک اینقد دوسش داری

خدای مهربونم خودت کمک کن هر چه زودتر ویزای بابام بیاد،خداجونم آرامش و محبت رو به زندگی خواهرم برگردون،خدای مهربونم کمک کن من یه پراید بخرم،خدای خوبم خودت کمک کن  من معلم بشم،ممنون میشم برا امضام یه صلوات بفرستی مهربونم❤️❤️
چرا جدایی‌ 

باورت میشه خودمم نمیدونم چی شده 

یهویی شد همه چی

سر یه دعوای الکی 

الان میگه میخوام تنها باشم و فک کنم ب آینده مون

این یعنی دیگه نمیخوامت  

کاش زودتر فک میکرد نه الان با یه بچه

بخدا دارم میمیرم هیشکی نمیفهمه حالمو

خدایا ب دلامون آرامش بده