2733
2734
عنوان

پا درد شدید پسرم

32657 بازدید | 32 پست
حدود یه هفته پیش رفته بودم برای خرید و پسر 5 ساله ام رو هم با خودم بردم.حدود یه ساعت پیاده روی داشتیم.فردای اون روز که پسرم از خواب بیدار شد پای چپش رو نمیتونست زمین بذاره.بردیمش بیمارستان از کشاله ران به پایین عکس گرفتن و آزمایش خون جهت بررسی التهاب و عفونت انجام دادن که هیچی نبود.آوردیمش خونه بعد دو روز خوب شد.تمروز صبح دوباره ار خواب بیدار شده و دقیقا همون حالت رو داره و وقتی پاشو حتی در حالت خوابیده تکون میدم جیغ میزنه.دردش هم از کشاله ران تا زانو هستش.الان نمیدونم چیکار کنم روباره ببرمش دکتر یا نه؟!!
خوبه دکتر عکس انداخته ولی به کفشاشم حتما توجه کن شاید کفشش مناسب نیست و پاشو خسته میکنه .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
عزیزم ببرش متخصص خون شناسی
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم با مریمی موافقم بیمارستان مفید خون شناسی داره. آخه ما هم یه بچه آَشناهامون پاش درد میگیره و........
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
سایه جون نترس نمی خوام نگران بشی شایدم اشکال از کفشش باشه اما خوب دوباره اگه بده مطمئن میشی امیدوارم زود خوب بشه .
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
سایه جون نگران نشو ولی زودتر ببرش متخصص خون شناس چون هر چی باشه با آزمایشاتی که فقط هم متخصصین خون شناس انجام میدن مشخص میشه. هیچ نگران نشو شاید یکی از عناصر خونش کمبود داره. برای همین میگم حتما ببر خون شناس
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
2740
عزیزم یکی از اشناهای ما تو سن کوچولوی شما بود دخترش فرستاده بود کلاس ژیمناستیک و بعد ورزشش رو بعد یه ترم قطع کرده بود . چند وقت که می گذره بچه اصلا نمس تونه راه بره و از درد جیغ می زده
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
عزیزم بردیش ما رو هم در جریان بزار
خلاصه ایشون هم مثل شما همه دکتری بچه لش رو می برده تا اینکه دوست شوهرش که متخصص طب پزشکی بوده و پزشک تیم ملی بوده می گه این بچه به علت ورزش عضله ااش سفت شدن حالا می خ اد قد بکشه عضله نمی زاره و این بچه درد داره
و اما درمانش بهش گفته بود بچه رو با روغن زیتون پاهاشو چرب کتید و از پشت پاهاش با وردنه خیلی سبک بدون اینکه فشار وارد کنید انگار می خواهید خمیر باز کنید آرام آرام وردنه رو از روی قوس عضله به بیرون بکشید بهتر میشه
سایه جون پیاده روی یکساعته نباید برای بچه پنج ساله مشکلی ایجاد کنه.
کیسی رو که بهاره جون میگن با پسر شما فرق داره، اون بچه یک ترم ژیمناستیک کار میکرده، با یکساعت ورزش کردن پا درد نگرفته که. بازم خودتون میدونید. انشااله که مشکلی نباشه. برای پسر گلت آرزوی سلامتی دارم عزیزم.
2706