2733
2734
عنوان

زردی نوزاد ١١ روزه

2298 بازدید | 13 پست
دختر من روز ٥ بعد از تولدش با زردی ١٢/٥ بستری شد و دو ووز بعد با زردی ٥ مرخص شد، باز دوباره دیروز زردیش رفت بالا و شد ١٥/٨ از دیشب تو دستگاه گزاشتمش و از امروز دکتر گفت علاوه بر شیر خودت شیر خشک بهش بده، کسی تجربه ای داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مادر من به بچه کمی کره می خوراند تا شکمش و کاملا تمیزکنه اصلا زردی نمی گیره .
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
منظورش عرق کاسنی هست بچه روباعرق کاسنی بشور
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
شیر خشک بهش نده شیرخودتو زیاد بده بخوره چون از شیرخشک خوشش میاد سینتو دیگه نمیگیره هااا خودتم چیزای خنکی بخور گرمی کمتر بخور میتونی شیرخشت بخوری به بچتم ترنجبین بده
الحمدلله رب العالمین ...