2733
2734

سلام خوبین 

مثل اینکه قبلا ثبت نام فقط از طریق مدرسه انجام میشد اما از بهمن ماه فکر میکنم در سامانه my.medu.ir خود والدین هم میتونن برای بچشون ثبت نام کنن و همونجا هم یه راهنما برای ثبت نام گذاشتن

میشه بدونم کیا خودشون این کار رو برای بچشون کردن؟ 

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚

مگه واسه پیش هم میخواد.؟؟؟؟

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
پیش دبستانی هم میخواد؟ من دخترم متولد ۹۷٫۳٫۷ یعنی سنجش باید ببرم ؟ واکسن کی هست

نه سنجش برای کلاس اوله..

اوایل بعدپیش دبستانی میگرفتن الان توهمون مقطع پیش میگیرن..واکسنم وقتی پیش روتموم کردمیزنن

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

برنامه ی شاد نصب کن برو تو قسمت سنجش کودکان ۴ تا ۶ سال اونجا میتونی خودت مراحلسو طب کتی مشخصات خودت ک شوهرت و بچت رو بدی و ثبت نام کنی، فقط عجله کن همین الان نصب کن بزن منم ده روز پیش اینا دوستم اطلاع داد به زور برا ۹ خرداد یدونه جا پیدا کردم ثبت نام کردم

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
بله عزیزم. اما اگع نبریش برای اول میتونه بره. یکبار حتما باید بره

خب پس همون قبل اول بره بهتره 

اخه میگن سوالاش سخته

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2706