2752
2734
نه برای من میزنه ثبت شد روز مورد نظر ببرش و اینکه شب قبلش کامل بزار بخوابه صبحانه و عذا کامل بده ا ...

دوباره چک کردم شما طاهرا بچتون آزمون داده. من اشتباه کردم شما هم از همین‌جایی که من رفتم چک کردین؟ یا از جای دیگه نتایج رو میشه دید؟ زیر قسمت وضعیت براتون نوشته ثبت شد؟ 

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم. پس شما هنوز آزمون نداده درسته؟ مردم از استرس. باباش گفت اگه بشه صبح میره اون پایگاه میپر ...

اره عزیزم  من نبردم هنوز ... 

انشالله که مشکلی نیست نگران نباشین ‌.

ولی حتما اگرم نتونستین برین یه تماس بگیرین تا پیگیری کنن خودشون . شاید واقعا یادشون رفته ثبت سیستمی کنن.

بخاطر این‌ چیزا انقدر حرص نخورین عزیزم  ؛  تازه از سال دیگه که برن کلاس اول کار ما ساخته است 😁

2731
اره عزیزم  من نبردم هنوز ...  انشالله که مشکلی نیست نگران نباشین ‌. ولی حتما اگرم نتونست ...

درست میگین اما آخه اونحا بهم گفتن اگع همکاری نکنه میره برای یه تست تخصصی. گاهی پسرم لجبازی میکنه و به خاطر هوش بالاشه به نظرم. من گاهی واقعا بدشانسم. ترسیدم الکی بچمو بفرستن مدرسه استثنایی. اگه پسرم متوحه بشه که دارن روش زیادی کنجکاوی میکنن ممکنه جوابشونو نده یا مسخره بازی دربیاره یا برعکس جواب بده و بگه نمیدونم درحالیکه کاملا میدونه. خیلی حالم خرابه. فکر نکنم تا صبح خوابم ببره

درست میگین اما آخه اونحا بهم گفتن اگع همکاری نکنه میره برای یه تست تخصصی. گاهی پسرم لجبازی میکنه و ب ...

نهههههههههه ... اصلا و ابدا به این  چیزا فکر نکنین . تا تهش رو رفتین شما . مگه میشه الکی بچه سالم رو بفرستن مدرسه استثنایی ؟! 

مادر من معلم بودن با تخصص استثنایی ... اصلا بچه های اون مدارس زمین تا اسمون فرق میکنن با بچه های سالم . یا دیر اموز یا اوتیسم و یا ...

حتی اگه بچه همکاری نکنه دوباره چند وقته دیگه ازش تست میگیرن ‌... باهاش صحبت کنید  و با وعده ی جایزه و هدیه به همکاری  تشویقش کنید .بگید اگه به همه سوالا درست جواب بدی از همونجا میریم ماشین میخریم مثلا ...

من مطمینم مشکلی نیست . چون حتی اگه سیستم ثبت نشده باشه بالاخره روی برگه وضعیت اونروز پسرتون رو نوشتن . پیداش میکنن ؛  چون کوتاهی از طرف اونا بوده موظف هستن پیگیری کنن  ... انقدر نگران نباشید عزیزم 💚

نهههههههههه ... اصلا و ابدا به این  چیزا فکر نکنین . تا تهش رو رفتین شما . مگه میشه الکی بچه سا ...

مرسی از دلداریت. امیدوارم نتیجه همون روزش درست شه. 

نهههههههههه ... اصلا و ابدا به این  چیزا فکر نکنین . تا تهش رو رفتین شما . مگه میشه الکی بچه سا ...

گفتم یه بار دیگه چک کنم بعد بخوابم دیدم اومد🥰. داشتم میمردم ینی

نمیدونم چرا نمیتونم صبورتر باشم. جالبه هرکس ظاهرمو ببینه فکر نمیکنه انقدر استرسی ام. فقط آدمای خیلی نزدیکم ینی خانواده درجه یک و همسرم استرسمو دیدن 😌

نه برای من میزنه ثبت شد روز مورد نظر ببرش و اینکه شب قبلش کامل بزار بخوابه صبحانه و عذا کامل بده ا ...

عزیزم سایت احتمالا مشکل داشت الان درست شد. برای من این رو نشون میده. برای شما زیر وضعیت به جای انجام شده نوشته ثبت شده؟ یا ازجای دیگه کلمه ثبت شده رو چک کردین؟ 

گفتم یه بار دیگه چک کنم بعد بخوابم دیدم اومد🥰. داشتم میمردم ینی نمیدونم چرا نمیتونم صبورتر باشم. ج ...

وااااای ... خدا رو شکر که حل شد نگرانی تون عزیزم . ایشالله که سنجش فردای دختر منم به خیر بگذره 😁😬

وااااای ... خدا رو شکر که حل شد نگرانی تون عزیزم . ایشالله که سنجش فردای دختر منم به خیر بگذره 😁😬

سلام عزیزم خوبین؟ دخترتون به سلامتی سنجش دادن؟ دیگه از این به بعد باید کمرهمت ببندیم تا وقتی بچه هامون برن دانشگاه. یاد کارای مامان و بابام که میفتم هم بهشون افتخار میکنم هم دلم برای خودم میسوزه که باید اون مسیرو برم😬

از شمام عکس نگرفتن و گواهی کتبی ندادن و گفتن ننیجه توی سامانه ثبت میشه و خود مدارس دسترسی دارن و نتیجه رو میبینن؟ 

سلام عزیزم خوبین؟ دخترتون به سلامتی سنجش دادن؟ دیگه از این به بعد باید کمرهمت ببندیم تا وقتی بچه هام ...

سلام عزیرم .

ممنونم ⁦☺️

⁩نه عزیزم ؛  انشالله فردا  باید بریم یکشنبه 😬

ایشالله که بخیر بگذره 😁 

سلام عزیزم خوبین؟ دخترتون به سلامتی سنجش دادن؟ دیگه از این به بعد باید کمرهمت ببندیم تا وقتی بچه هام ...

واقعا تازه کارمون شروع میشه ...😁😁😁

مامانم میگن انقد که هر وقت زنگ می زنم  تو میگی دعا کنین  سنجش بخیر بگذره ... انگار ی که مصاحبه ی دکتراست😆😆😆