2733
2734
بعد از سه چهار سال انتظار و دوا و دکتر و هزار جور نذر و نیاز و بختی کشیدن با ای وی اف دوم باردار شدم چهار پنج ماه بارداری خیل سخت و دردناک رو کشبدم همش ی پام دکتر یه پام بیمارستان یه چشمم اشک یه چشمم خون بود حالا که بچه نازنینم پنج ماهه شد بهاطر از بین رفتن کیسه اب و امدن بند ناف تو واژن بچه سالم و کاملم داره جلوی چشمم ا دست میره و من هیچکاری نمیتونم بکنم😭😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم دشمنت عذاب بکشه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2740
تو این چندماه هرچ دعا و نذر و نیاز بوده کردم لحظه ای نبوده که اسم خدا و اماما رو صدا نزنم مشکلم فقط یه فیبروم لغنتی بود که تو بارداری بزرگ شد و دوتا شد خارج رحمی، همین دوتا فیبروم لعنتی قاتل جون بچم شدن بارها خونریزی کردم و بستری شدم حالا هم کیسه اب خالی شده و با هیچ چیز نه مایعات نه سرم نه هیحی درست نمیشه جیگرم میسوزه واسه بچه نازنینم که هیچ کاری نمیتونم براش بکنم
هفته چندی؟؟؟

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2706