2737
2734

برای خرید بطری شیر و سرشیشه های آن به سایت ماماگرین سر بزنید:
www.mamagreen.ir
این بطری ها تنها بطری های استیل شیر بچه موجود در ایرانه که نه با مواد داخلش ترکیب میشه و نه میشکنه در ضمن سبک هم هست. این بطری ها سلامت کودک رو تضمین می کنند. اگر فقط یک بار از این بطری ها استفاده کنید با کیفیت فوق العادشون آشنا میشید.
برای سفارش به آیدی زیر هم میتونید پیغام بدید:
t.me/salamatm

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام، دوستان به نظر من بهترین اسباب بازی و سرگرمی برای کودکانمان، استفاده از اسباب بازی ها و سرگرمی های ایرانی می باشد که به گونه ایی متناسب با فرهنگ ما ساخته شده است و از نظر بهداشتی بر روی ان ها نظارت میشود.پیشنهاد من فروشگاهی اسباب بازی هست به اسم bazifekry.ir

2731

سلام مامانهای عزیز

من اکثرا اینترنتی خرید میکنم برای اینکه سرکار میرم و اصلا وقت خرید کردن از مغازه ها و چرخیدن را ندارم.

آدرس زیر را بهتون توصیه میکنم.

t.me/Dbagirls

میتونید کالای مورد نظرتون را بفرستید تا براتون تهیه کنند.

2738

فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز امیدوار است با ارائه محصولات  مفید،  سرگرم کننده و ایمن با برند های معتبر برای کودکان محیط خوبی برای پرورش ذهن و جسم کودکان دلبندتان فراهم نماید.

فروشگاه کیدبی تویز دارای یک فروشگاه برای خرید حضوری در تهران منطقه نارمک میباشد که هموطنان میتوانند بصورت حضوری از فروشگاه ما خرید کنند. آدرس فروشگاه در قسمت تماس با ما درج شده است. همچنین تمامی هموطنان در سراسر کشور میتوانند از طریق سایت کیدبی تویز  بصورت آنلاین تمامی محصولات در سایت به آسانی خرید کنند .

روش های ارسال و پرداخت گوناگونی نیز برای راحتی هموطنان در سایت قرار داده شده است تا خرید راحت و آسان و لذت بخش داشته باشید.فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز با داشتن درگاه مستقیم از بانکها خرید  ایمنی را تضمین میکند 

فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز با دریافت تمامی مجوزهای رسمی  از جمله نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی (enamad.irr) و ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی (samandehi.ir) محیط امنی را برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است تا با اعتماد و خیالی راحت به خرید محصولات مدنظر خود بپردازید.

نگاه کردم لینک هایی رو که فرستادین. ممنون. من الان خودم در حال خرید سیسمونی ام. قیمت های سایتتون خیل ...

سلام الهه خانم میتونید به سایت سیسمونی آی آر هم یه سری بزنید تخفیفاش داغه https://sismony.ir/

و از همه مهمتر بسیاری از جنساش ایرانی هستند و از کمبانی های معروف

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

سلام به مامانای مهربون ، من جدیدا با سایتی آشنا شدم که متناسب با این شرایط بی حوصلگی و خانه موندن بچه هاست .

از لوازم کاردستی گرفته تا بسته های خلاقیتی که علاوه بر آموزش مهارتاشون ، باعث سرگرمیشونم میشه .

حتما به سایت ذهن خلاق سر بزنید : 

www.creative-mind.ir

سلام به مامانای مهربون ، من جدیدا با سایتی آشنا شدم که متناسب با این شرایط بی حوصلگی و خانه موندن بچه هاست .

از لوازم کاردستی گرفته تا بسته های خلاقیتی که علاوه بر آموزش مهارتاشون ، باعث سرگرمیشونم میشه .

حتما به سایت ذهن خلاق سر بزنید : 

www.creative-mind.ir

2706