2737
2734
صورت دخترم ماه گرفتگی داره خیلی داغونم.البته ماه گرفتگی نیس.روی لپش و بینیشو چشمش داره.۲.۵ سالشه.سما کسی تو فامیلاتون داشته که لیزر کرده باشه؟میخام بدونم با لیزر چقدر اکه لرطرف میشه.خییییلی نگران دخترمم
خدایا من به یک در راضی نیستم.تمام درهایت را به رویم باز کن.ببخشید که زیاده خواهم......
من پشتم داره عمیق نیست.دکر گفت با لیزر ۵۰ ۵۰ تا برطرف بشه .منم پشیمون شدم نکردم
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من💎💎 وین حرف معما نه تو خوانی ونه من💎💎 هست از پس پرده گفتگوی من و تو💎💎 چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من💎💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مال من قهوه ای کمرنگه.شوهرم گفت نمیخواد بکنی چون پشتمه زیاد جای واضحی نیست
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من💎💎 وین حرف معما نه تو خوانی ونه من💎💎 هست از پس پرده گفتگوی من و تو💎💎 چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من💎💎
2738
البته تو زبان عام بهش میگن ماه گرفتگی ولی دکتر گفت ماه گرفتگی فرق داره گفت واسه دختره شما اسم پزشکیش پورت واینه .یه نوعی از همانژیوم
خدایا من به یک در راضی نیستم.تمام درهایت را به رویم باز کن.ببخشید که زیاده خواهم......
کامل کامل برطرف شد؟؟یعنی مثل اونطرف صورتش شد؟؟میشه بپرسی کجا لیزر کرده؟؟؟چند سالش بود لیزر کرد؟؟ببخشید سوالام زیاد شد
2706