2737
2739
عنوان

مامانای مهربون بیاین یه لحظه

52 بازدید | 9 پست

سلام دخترم ۶ماه۲۲روزشه
هنوز دندون در نیاورده
نمیتونه مستقل بشینه
چهار دست و پام نمیره خودشو رو زمین میکشه حالت چهار دست و پا تو جاش میچرخه ولی رو به جلو حرکتی نداره‌.عقب عقب میره ولی جلو نه
زوده یا من عجله دارم؟
دکتر گفت ۶ماهشه باید هم دندون درمی‌آورد هم می‌نشست
نگرانم نکنه مشکلی هست.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

واقعا که چه دکترمزخرفی همه بجه ها باهم متفاوتن پسرمنم دقیقا۶ماهشه ولی نه دندون دراورده نه چهاردست وپا میره کارایی که دخترشما انجام میده رو انجام میده فقط درحالی که دخترم این سن بود هم مامان میگفت هم مینشست

بی تو نَفَس کِشیدَنَم عُمرتَباه کردن است!!!❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا که چه دکترمزخرفی همه بجه ها باهم متفاوتن پسرمنم دقیقا۶ماهشه ولی نه دندون دراورده نه چهاردست وپ ...

منم گفتم به دکتر که خب زوده هنوز دیر نشده 

گفت نه این باید الان دندون درمی‌آورد و تنهایی می‌نشست.

خیلی نگرانم

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2742

پسر منم ۵ ماهگی چهاردست و پا رفت 

اما دخترم ۵ ماهشه فقط رو سینه برمیگرده هیچ تلاشی هم نمیکنه برا سینه خیز رفتن 😐

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
پسر من ۸ ماهه دندون درآورد

من خودم مامانم میگه هفت ماه و نیم دندون در آوردم

خواهرزاده ۹ماهه هم دندون در آورد ۸ماهم چهار دست و پا رفت

ولی این دکتره که اتفاقا مسن و با تجربه است ته دلم خالی کرد کلی دعوام کرد

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
منم گفتم به دکتر که خب زوده هنوز دیر نشده  گفت نه این باید الان دندون درمی‌آورد و تنهایی می‌نش ...

اصلا نگران نباش دخترم ده ماهگی دندون دراورد تا الان که ۲۲ماهشه ودقیقا یکی دوهفته قبل تولدش راه افتاد

من خودم مامانم میگه هفت ماه و نیم دندون در آوردم خواهرزاده ۹ماهه هم دندون در آورد ۸ماهم چهار دست و ...

میگفتی بش میخوای چیکارکنم من جاش چهاردست وپا برم؟؟؟

2738
پیش همسرم گفته اونم میگه به بچه نمیرسی

رسیدن نداره خواهر هربچه ای یه مدله به دخترم رسیدم ده ماهگی چهاردست وپارفت یازده ماهگی راه رفت به پسرم اصلا وقت نمیکنم برسم خودبه خود روشکم میخوابه برمیگره میچرخه.