2737
2734
پریروز رفتم یه در مانگاه نزدیک خونمون پزشک متخصص زنان واسه چکاپ چون یه کم خارش داشتم معاینه کرد و گفت وای وای وای عجب زخمی داری و عفونت شدید چقدر دیر اومدی خانم باید سریع فریز بشی بعد هم کارتشو در اورد بهم داد گفت ساعت شش و نیم بیا مطب تا فریز کنم دارو هم نوشت قرص هم 30 تا من 30 تا شوهرم من یهو شک کردم در حقیقت از این کارش که که کارتشو داد و گفت سریع بیا خوشم نیومد دیروز زنگ زدم از یه دکتر دیگه که میشناختم و زایمانمم با اون بود وقت گرفتم گفتم اگه اون بگه فریز میرم وقتی دکتر معاینه کرد گفت هیچیت نیس گفتم دیروز اینجوری شده گفت اصلا احتیاج نه به دارو داری نه فریز آی حرصم گرفت که برای پول چه بلاهایی حاضرن سر آدم بیارن داروشو هم خریده بودم که داروخانه پس نگرفت داشتم فکر میکردم حالا این یه چیز نسبتا ساده هست خدا میدونه واسه پول بعضی دکترا کلی الکی عمل میکنن از من به شما نصیحت اگه خدای نکرده به مشکلی خوردید به چن تا دکتر مشورت کنید که سرتون کلاه نذارن

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم زخم دارم دکترای زنجان گفتن مهم نیست یا نداری ولی رفتم تهران پیش دکتر خواهرم که خواهرمو حوب کرده بود. اونم وقتی منو دید کلی ترسوند که زخمت بزرگه و .... چهار بار برام سوزوند ولی واقعا دیگه نتونستم ادامه بدم.خیلی اذیت شدم.باید بازم میرفتم ولی نتونستم
خدای مهربونم معجزه کردی برام. معجزتو به خودت سپردم...
2728
من دوست شوهرمو ترسوندن که داری میمیری عمل قلب باز حالا که عمل کرده یه دکتر دیگه بهش گفته تو با دارو خوب میشدی احتیاج به عمل قلب باز نداشتی

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
2740