2737
2734

سلام 

من ان شاالله سزارین سومم هست 

تاریخی سز رد پزشک از  ۳۸ هفته و ۱ روز به بعد به انتخاب خودم گذاشته 

اما سونو ۳۵ هفته و ۳ روز که دادم وزن جنین ۲۲۰۰ و سن جنینی رو ۳۴ هفته و ۳ روز تخمین 

می تونید منو بهتر راهنمایی کنید .

الهم عجل الولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا قوت  اگه تونستی لوله هاتم بگو ببنده بارداری برای شکم چهارم و سزارین وحشتناکه

تمایلی به توبکتومی ندارم . و البته به فکر فرزند چهارم هم نیستم 

الهم عجل الولیک الفرج
2742
2740
من قراره هفته بعد تو ۳۸ هفته و ۲ روز زایمان کنم. برا وزن گرفتن بچه تحرکتو کم کن فقط بخور و بخواب

من تحرکم زیاد بخاطر وسواس دائم در حال جارو و طی و...ام

بعد  ورم  نمی کنم الان رو مبل بشینم پاهام ورم می کنه

الهم عجل الولیک الفرج
من تحرکم زیاد بخاطر وسواس دائم در حال جارو و طی و...ام بعد  ورم  نمی کنم الان رو مبل بشین ...

من از اول حاملگی به دلایلی تحرکم کم بود، تا الآن که ۳۷ هفته ام خداروشکر ورم نکردم ولی خب وزن بچه بالاست و دکتر بهم گفته رژیم بگیرم

دلتنگ کسی هستم که هیچگاه در آغوش نگرفتمش
من از اول حاملگی به دلایلی تحرکم کم بود، تا الآن که ۳۷ هفته ام خداروشکر ورم نکردم ولی خب وزن بچه بال ...

به سلامتی ان شاالله فارغ بشی و بچه ت رو سالم و شاد بغل بگیری

الهم عجل الولیک الفرج

عه عزیزم منم دوتا دختر دارم سومی ام احتمال دادن دختر تو ۱۲ هفته.... شما حستون چی بود ؟ من سر دوتای اول مطمئن بودم دخترن و شدن و سومی رو حس میکردم پسره که گفت دختر البته جنسیت چندان برام نیست بیشتر اینکه حس ششمم درست کار نکرد برای خودم متعجبم 😁 فکر می‌کردم همیشه جنسیت بچه‌هامو خودم درست حدس میزنم 

به دنبال وارستگی 
2706