2752
2734
عنوان

مامان نی نیا تروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 114 پست
گل گیسو گریمیچر و دای میتیکون میخوره نه گریه میکنه تا کسی بغلش میکنه دهنشو میبره سمت سینه ش تا شیر بهش میدم آروم میشه بعضیا میگن شاید شیرت قوی نیست سیر نمیشه با اینکه زیاده
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
والا تمام اطرافیان من هم شیرخشک میدن هم شیر خودشونو ولی شاید فقط دوست داره میک بزنه پسر منم اینجوری بود دکتر بهش پستونک داد راااااااااحت شدم
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا انقدر سخت میگیری . خواهر همسر من بچه ش همش بهونه می گرفت و گریه می کرد بعد 3 ماه فهمید سیر نمیشه نی نی . حالا شیر خشک نان میده بهش و کمی شیر خودش . یه وقتایی هم که شیر خودش رو نمی خوره می دوشه میریزه تو شیشه میده .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
سلام نیاوجان اگه شیرازسینت میریزه این یعنی اینکه شیرت کم نیست نی نی ها اوایل اینجورین همش دوست دارن شیربخورن نگران نباش تحمل کن تااین روزاهم بگذره منم تاچهله پسرم مثل توبودم ازبس پسرم آویزونم بود
نیلو جان واکنش تمام بچه ها تو این سن همینه که دهنشو مدام میبرن سمت سینه این دلیل نمیشه که سیر نشه شاید شیرت قوت نداره ولی وقتی میگی از سینه هات شیر میریزه یعنی که مقدارش خوبه سعی کن بیشتر خودتو تقویت کنی
آرین قشنگترین بهانه زندگیم مامان خییییییییییلی دوستت داره
خواهر شوهر منم شیرخشک میداد اولش بعد دکترش گفت دیگه نده بچش ریزه موند همشم مریضه بعدشم که مادرش رفت سرکار دیگه شیرخشک نخورد طفلی نصف شد
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
پستونک میدم یک میمکمه میبینه شیر نداره میندازش بیرون دوباره گریه اینقد سینمو مکیده دیگه دارم از درد میمیرم لباسم بهم میخوره آتیش میگیرم خودتونو بزارین جای من
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
سلام منم بچه خواهرم اینجوری بود برد دکتر بهش گفت اول یه شینه خالی شه بعد سینه دومی رو بده چون ته شیره که غلیظه و برا بچه خوبه همیشه ته شیرو بهش بده شیر خشکو تا دکتر نگفته نده اگه گریه نمیکنه مشکلی نداره خواهر زادمم تا دوماه یکریز شیر میخورد از صبح تا 12
2706