2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من از ١٥ روزگیش با ١٥ قطره شروع کردم تا روز ٢٥ هر روز تا روز ٢٥ یک قطره اضافه کردم تا رسید به ٢٥ قطره ، دکتر هم بهم گفته تا ٢ سالگی روزی ٢٥ قطره بهش بدم ببین داخل بروشورش هم نوشته شده که بعد از دادن قطره تا یک ربع بهش شیر ندین
2740
عزیزم ببین با شیرت قاطیش کن شیر زیاد باهاش قاطی کن با قاشق بهش بده بعد شیرم که دادی بلافاصله اد نده بهش مثلا نیم ساعت بعدشاینجوری استفراغ نمیکنه پسرمنم جهشی استفراغ میکرد ولی با این روش دیگع بالا نیاورد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
با ابم میتونی قاطی کنی البته دکتر بمن گفت محلول در چربی هست با شیرت قاطی کن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
مامانت درست میگه از کم شروع کن.البته کارخونه ها قطره هاشون خیلی فرق می کنن من دخترم دلپیچه می گرفت تا اینکه ویتامین آد شیری واسش گرفتیم.فک کنم مال تهران دارو بود.کیفیتش عالی بود.هم خوشمزه بود هم بدون عوارض
قطرشو عوض کن عزبزم بعضی قطره ها حالت چرب دارن بچه ها دوس ندارن الحاوی مایع تره بچه ها بهتر میخورن درضمن آروم آروم گوشه لپش بریز یه هو که بریزی گلوش تحریک میشه در مورد تقسیم کردن قطره به چند وعده زیاد با دوستمون موافق نیستم چون اینطوری خودت استرس میگیری یه بار بده تموم شه پسر منم اهنو بشدت بالا میاورد بعد عوض کردن مارک قطره وعادت کردنش به مزش بهتر شد