2733
2739
عنوان

به نظرتون باهاش برم بیرون؟

108 بازدید | 14 پست

من با پسر همسایمون که قبلا خواستگاری کرده ولی چون فعلا شرایط مالی نداشته خانوادم قبول نکردن فعلا و الان ما ده روزه که با هم حرف می‌زنیم حالا اگه شما باشین فردا رو باهاش میرین بیرون؟ 

زود نیست؟ 

برو 

شناخت با چت کردن ایجاد نمیشه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خب روم نمیشه و از یه طرف میگم زوده  نیست؟

فقط اگر خانوادت اطلاع دارن قراره باهاش بری بیرون برو مگرنه اصلا نرو برات حرف درست میشه آبرو ریزی میشه تویه محل. اگر ازدواجم نکنید دیگه بدتر

نه یه بیرون ساده هست دیگه که حرف بزنید و رفتار هاشو تو جامعه ببینی

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738

وقتی خانواده قبول نکردن، خودت و پدرت رو سنگ رو یخ کردی وقتی باهاش وارد رابطه شدی

بیرون بری ک بدتر

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
وقتی خانواده قبول نکردن، خودت و پدرت رو سنگ رو یخ کردی وقتی باهاش وارد رابطه شدی بیرون بری ک بدتر

بابام گفته بره یکم پول جمع کنه بعد بیاد جلو راضیم 

خواستگارم هم گفته یه سال وقت میخوام بابامم قبول کرده ولی الان دوستی ما کسی خبر نداره 

هیچ کاری رو بدون اطلاع خانواده نکنین.

مخصوصا اینکه همسایه هم هستین

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!

فردا باهاش میری بیرون دستت رو میگیره دفعه بعد بغلت میکنه بوست میکنه تو هم نمیتونی شرایط رو کنترل کنی چون همسایه هستین بعدا برات بد میشه خودش بهت بی احترامی میکنه و به خانوادت میخنده

بابام گفته بره یکم پول جمع کنه بعد بیاد جلو راضیم  خواستگارم هم گفته یه سال وقت میخوام بابامم ...

اگر اینطوره، میشه با نامزدی، به این دوستی وجهه رسمی داد

میدونی موضوع چیه؟؟؟

پسره با خودش میگه باباش دلش خوشه منو قبول نکرده الان دخترش با منه و باهاش میرم بیرون، اونوقت اون بمن میگه پول نداری و به ریشش میخنده

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
احسنت حرفت کاملا درسته و دقیقا تویه فکر پسره همینه. 

من یه پسرم و دقیقا میدونم تو فکرشون چیههه😉

2706