2733
2739
دوستان پسرم 19 ماهشه از اول رو نوک پاهاش راه میرفت و اصلا پاشنه پاهاش به زمین نمیخورد و من 2 ماهه میبرم فیزیوتراپی و اخر معلوم شده که مشکل از پای راستشه و رگ پای راستش کوتاهه و الان پای چپ رو میزاره روزمین وقتی میخواد وایسه ولی وقتی راه میره رو نوک انگشتاش واقعا ازتون خواهش میکنم برای پسرم دعا کنید خیلی درمونده شدم انقد گریه کردم چشمام وانمیشه 😢😢😢
دوستای گلم پسر یکی یدونم راه رفتنش مشکل داره اگه عمل کنه ریسکش بالاست نتونه راه بره 😢😢بادلای پاکتون براش دعاکنید 💐💐💐
امید ارم خوب بشه خیلی ناراحت شدم واسه مادر خیلی سخته خار به پای بچه اش بره امیدوارم خدا کمکتون کنه.
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
دکتر میگه گچ میگیرم ولی پسرم اصلا دیوونه میشه شلوغی نکنه اگرم باگچ درست نشد عمل وای خدا چقد سخته 😢
دوستای گلم پسر یکی یدونم راه رفتنش مشکل داره اگه عمل کنه ریسکش بالاست نتونه راه بره 😢😢بادلای پاکتون براش دعاکنید 💐💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
میگه 3 سال اینا بیار کاردرمانی و فیزیو تراپی بخدا از صب ساعت 9 که میریم گریه میکنه تا ساعت 2 بعدازظهر اب شدم بس غصه خوردم
خدا هیچ مادری رو نگران بچش نکنه سخته عزیزم خدا کمکت کنه ان شالله بحق علی اصغر شیر خوار مشکل شماحل بشه برات صلوات میفرستم عزیزم
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
بله شیدا جان یه عکس کلی از لگن به پایینش گرفتن کمی کوتاهی داره البته استخوانش نه فقط رگش نمیتونه کفش بپوشه بیرون همش تو بغلمه بچه هارو میبینه میگه بذارم زمین و میذارم پاهاش زخمی میشه خیلی سخته اشکام همینطور سرازیره
امیدوادم هرچه زودتر خوب بشه ولی بهتره چندتا متخصص دیگه نشون بدی که مطمئن بشی بعد درمان رو ادامه بدی
چطور میتونم مطمئن باشم که امروز تصمیمی نمیگیرم که ده سال دیگه پشیمون نباشم... درست مث امروز و ده سال پیش.
بادلای پاکتون دعا کنید عملش خیلی ریسک داره احتمالا دیگه نتونه راه بره
2706