2737
2739

من یه سرمایه ای دارم و میخوام کاری راه بندازم که برادرم اداره کنه، هر کاری باشه فرقی نداره. میخوام بدونم الان تهران و اطرافش چه کسب وکاری خوبه که انجام بدیم؟ کسی راهنمایی داره؟از کارگاه های تولیدی کوچک تا مغازه های مختلف. ممنون میشم 💖 

چقدر سرمایه اولیه دارید؟

کاربر آقا: وقتی جنگ آغاز شود، سیاستمدار گلوله، ثروتمند نان وفقیر فرزندش را میدهد.                                               جنگ که پایان یافت، سیاستمداران دست یکدیگر را می فشارند، ثروتمندان قیمت ها را افزایش می دهند و فقرا سرگردان به دنبال قبر فرزندان خود می گردند.                                                        اگر کوسه ها آدم بودند!  بی شک مذهبی اختراع میکردند   و به ماهی ها یاد میدادند   زندگی واقعی در شکم کوسه ها آغاز میشود.                                                             برای انهدام یک تمدن سه چیز لازم است:.                خانواده_ نظام اموزشی_ الگوها، برای اولی منزلت زن را باید شکست، دومی منزلت معلم، سومی منزلت بزرگان و اسطورها.                  ملت ها را از تاریخشان دور نگهدارید، در این صورت به راحتی کنترل می‌شوند.                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا ! ؟ 

این بحثش خیلی طولانیه

فقط بدون من خودم تولید کننده م الان ضرر دو سال پیش رو امسال هنوز نتونستیم جبران کنیم

کشوری که ارزش پولش سالی پنجاه درصد افت میکنه چیکار میخوای بکنی که فقط اونو جبران کنی

البته خود ملک هم تو کشور هایی که تنش دارن میتونه یک دهم قیمت بشه

2738