2733
2739
من تازه اومدم قم و قم رو نمیشناسم الانم باردارم و بخاطر قندم خیلی فوری و ضروری نیاز به یک متخصص تغذیه دارم خواهشا اگه دکتر خوب و ترجیحا متخصص میشناسید بهم معرفی کنید
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
بعععععععععععله
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه متخصص تغذیه نمیشناسم، نت سرچ کنی شماره مطبشون باشه بگمانم
پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود / بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا / نام خدا نبردن از آن به که زیر لب / بهر فریب خلق بگوئی خدا خدا
2728
سرچ کردم مامان رادمان متاسفانه هیچی پیدا نکردم
من ی تقویم دارم ک شماره همه متخصصین قم توش هست. اگه میتونی صبر کنی تا شب برات شماره و آدرس میذارم، باید بگردم نمیدونم کجا گذاشتمش.
پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود / بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا / نام خدا نبردن از آن به که زیر لب / بهر فریب خلق بگوئی خدا خدا
ممنون مامان رادمان عزیز حتما منتظر میمونم میتونم بپرسم چجوری میتونم برات پیغام دوستی بفرستم؟
2738
مرسی عزیزم تاییدش کردم