2737
2734
عنوان

رهایی از خیانت های زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 45892 بازدید | 655 پست

البته دلیل همه رفتارهاشم اینه که اون عروساش همشهریند و من غریبه اونا را هم فقط به خاطر حرف مردم هواشونا داره وگرنه اگه غریبه بودند با من تفاوتی نداشتند همسن رفتارهای زشتش باعث شده 4 تا جاری با هم قهریم و ..... کلا وجودش باعث فتنه هست هیچ وقت نشده ببینمش و بعدش ناراحتی پیش نیاد کلا اعصاب به هم میریزه حالا شما نظرتون چیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خسته نباشید‌.من ۲۵ سالمه و همسرم ۲۶.چهار ساله ازدواج‌کردیم ۲ سال و نیم عقد بودیم ۱ سال و نیمم ز ...

سلام غزال عزیز

شما مشکلات بسیار مهمی در زندگی زناشویی داری که متاسفانه بهش دقت نکردی و موضوعات دیگری که عامل اصلیش چیز دیگه ای هست رو مطرح کردی

مهمترین موضوعی که باید بهش دقت کنی وحتما برای حل این مشکل اقدام کنی رابطه زناشویی شماست .وقتی بعد از 4سال هنوز نتونستید رابطه جنسی داشته باشید یعنی مشکل جدی ومهم که باید بهش پرداخته بشه

در واقع شما این مدت فقط معاشقه داشتید .

بنظر همسر شما مشکل در رابطه دارند چرا که به روش طبیعی ارضا نمیشن (دخول) 

ویکی از دلایلی که  فیلم پورنو نگاه میکنن میتونه همین عدم ارضا جنسی به شیوه درست باشه 

من فکر میکنم ایشون متوجه این مشکل هستند که با محبت های افراطی و توجه بیش از حد میخوان رضایت شمارو جلب کنند تا مبادا اعتراضی داشته باشید 

به شما توصیه میکنم حتما به یک سکس تراپیست مراجعه کنید 

شاید لازم باشه همسر شما علاوه برسکس تراپیست توسط ارولوژیست هم معاینه بشه 

چیزی که الان مهمه دروغ گفتن های ایشون وعدم اعتماد شما نیست بلکه رفع مشکل زناشویی شماست 

سلام ، من تازه با تاپيك اشنا شدم، اما دقيقا با خيلي دوستام موافقم اما هر جا حرف زدم كه بابا خيانت تو ...

ممنون از حسن نیت شما 

دلسوزی شما رو درک میکنم و صحبت های شما رو در مورد غیر تخصصی بودن نظرات بعضی کاربران قبول دارم 

لکن در این تاپیک که به عنوان رهایی از خیانت های زناشویی فعالیت میکنه هدف ما ریشه یابی این موضوع هست

با تمام احترام به نظر شما دوست عزیز در مورد یک موضوع لازم میدونم که توضیح بدم

درسته که یکی از دلایلی که باعث میشه اقایون به دنبال  روابط  فرازناشویی نرن تعهدشون وگاهی ایمانشون هست ولی اصلا دلیل نمیشه که هرکی وارد رابطه فرازناشویی (خیانت) بشه یعنی تربیت نادرست داشته ویا خوشی زده زیر دلش و تعهدو ایمان ضعیفی داشته 

ما در این جا به دنبال توجیح نیستیم .بلکه میخوایم بگیم بی وفایی ممکنه در هر خانواده ای اتفاق بیفته و بهتره با ببرسی کیفیت رابطه هامون از این موضوع جلوگیری کنیم

2728

من چادری نبودم چادری شدم به خاطر خواسته اش ذره ای نمیتونم ارایش کنم اگه یه خط چشم بزنم قهر میکنه برای لوازم ارایش نمیخره و حتی داخل خونه ارایش کنم میگه انسان سطحی هستی تو شوهرم روحیه متفاوت داره به خاطر همین عاشقش شدم قبل رابطه هم فیلم نبینه گرم نمیشه منم دیگه با اون ارضا نمیشم و ذهنم درگیر چیزای مورد علاقه مه از نظر تحصیلات یکسان هستیم بیکار هستن من استخدام رتبه اجتماعی بالاتری دارم. خونوادش مذهبین که از این هم زده شدم حتی اجازه تفریح هم ندارم بدون اون

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد

سلام 

منم کمک میخوام

راهنمایی کنید. من32 ساله و شوهرم 40 ساله هستیم

6ساله ازدواج کردیم و مشکل نازایی داریم.....

مشکل اصلی من که روح و روانم رو به هم ریخته شک به همسرمه.

هرچند شکم بی دلیل نیست 3 بار توی ت لگ رام چت با زن و دختر دیدم که از گفتگوها معلوم بود مال یکی دو روز نیست یعنی اشنایی زیاد داشتن باهم

هربار که دیدم دعوا و قهر و آخرشم عذرخواهی و قول که تکرار نشه

الان باورش ندارم حتی دوستش ندارم..

2738
ممنون از حسن نیت شما  دلسوزی شما رو درک میکنم و صحبت های شما رو در مورد غیر تخصصی بودن نظرات ب ...

ممنون ازتون من چيزي كه دلم ميخواد اتفاق بيفته بيشتر نظارت رو همون نظراته كه ميگن اينجا سايت عمومي هر كي هر نظري دوست داشت ميده تو دوست نداري نخون ، خوب يا بد من كامل نيستم اما درسته نسبت به ترويج بعضي عقايد نادرست ساكت باشيم؟ يه سري انسان از سر سادگي دنباله رو باشن و اين زنجيره معيوب ادامه پيدا كنه،اميدوارم بتونم منظورمو بگم حقيقت ادم ميترسه واضح بعضي چيزا رو بگه پس فردا ديپورت ميشي و مورد لعن و نفرين ابدي

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

سلام خانم دشتی عزیز

هنوز  پاسخگوی سوالات ه؟

میخوام راهنمتیی بگیرم ازتون

شوهر بداخلاق خودم رو با کانال راز عاشقی https://telegram.me/razeasheghi عاشق خودم کردم. با این کانال  فهمیدم خواسته های همسرم چیه ، همین باعث شد زندگی من از جر و بحث به آرامش برسه ... اگه تازه زندگی تشکیل دادید و یا مشکل دارید توی زندگی زناشویی تون پیشنهاد میکنم حتما عضو بشید،
سلام  منم کمک میخوام راهنمایی کنید. من32 ساله و شوهرم 40 ساله هستیم 6ساله ازدواج کردیم و مشک ...

سلام سمن

خیلی دردناکه این تجربه

من هم این تجربه رو چندین بار داشتم دیگه بهش اعتماد ندارم

ولی داد و دعوا فقط آرامش رو ازمون میگیره

من این کانال رو پیشنهاد میکنم

تا حد زیادی کمکم کرد

کانال راز عاشقی

https://telegram.me/razeasheghi

شوهر بداخلاق خودم رو با کانال راز عاشقی https://telegram.me/razeasheghi عاشق خودم کردم. با این کانال  فهمیدم خواسته های همسرم چیه ، همین باعث شد زندگی من از جر و بحث به آرامش برسه ... اگه تازه زندگی تشکیل دادید و یا مشکل دارید توی زندگی زناشویی تون پیشنهاد میکنم حتما عضو بشید،

سلام من نمی دونم خیانت دیدن و یا خیانت کردن چه حسی داره ولی فکر می کنم رسما بازی با روح و روان و شکست قرور طرف مقابلت باشه من هر وقت دلم میشکنه میرم مشهد و زیارت میکنم و دوباره به زندگی ادامه میدم.

http://netdubai.net/ http://94dubai.ir/
سلام من و همسرم ١سال دوست بوديم و بعد از اون عقد كرديم الان ٢سال ميشه اولا همسرم خيلي سر سنگين ...

نیلو جان بهتره که روابط باهمسرت رو بر پایه اعتماد جلو  ببری و از حساسیتهات با این موضوع کم کنی . بهتره که موارد حساسیتت رو به طو رواضح نه با کنایه وخشم با همسرت مطر ح کنی وبا همفکری هم نسبت به این حساسیتها چاره جویی نمایی .واین روهم در نظر بگیر که دراین راه چاره پیدا کردن شرایط سخت واجبار به همسرت تحمیل نکنی.اگر خودت وهمسرت نتونستید مراحل این مسیر رو طی کنی بهتره که از مشاورین کلینیک نی نی سایت راهنمایی ومشورت بگیری .تا به بهترین شکل ممکنه این سوتفاهمات بین شما دو عزیز از بین بره ..انشالله درکنارهم سالهای متمادی زندگی شیرینی رو تجربه نمایید.

2706