2737
2739
عنوان

دوست پسرم دروغ میگه یا ن

185 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من تو دانشگاه از ی پسر خیلی خوشم میاد و از رفتاراش میدونم اونم ازم خوشش میاد باهام جوری میحرفه ک من میگم تنها مهربون ترین پسر تو دانشگاهه اصلا خیلی درک میکنه خیلی متوجه حرفاشه ک کسی ازش ناراحت نشه و خودشو نمیگیره هر کسی ازش کمکی بخاد زود گمکش میکنه ولی این روزها از چندتا دختر شنیدم ک میگفتن اصلا پسری خوبی نیس با هر دختری ک میحرفه بهش پیشنهاد رلی میده بعد چیزهای بدی از دختر میخاد مثلا رابطه جنسی اگ دختره هم قبول نکنه میره ابروشو تو دانشگاه میبره پیام عکس های دخترو ب همه پسرا نشون میده

الان من بنظرتون دیگ باهاش نحرفم یا مث ی دوست معمولی باشم یا اصلا از خودش بپرسم ک این حرفایی ک میگن درسته یا ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
وایی به حرف بقیه گوش نکن  اونا نمیخان توو موفق بشی  منم دوران دانشگاه گول دوست کثیفمو خو ...

اخ ی نفر نگفته خیلی از دخترهای ترم بالایی همینو میگن حتی پیام هایی ک ب پسرا فرستاده بود نشونم داده و ضمنا خیلی ها ب من نگفتن داشتن با خودشون میحرفیدن من شنیدم

اخ ی نفر نگفته خیلی از دخترهای ترم بالایی همینو میگن حتی پیام هایی ک ب پسرا فرستاده بود نشونم داده و ...

بنظرم آروم و ریز حذفش کن جوری که توجهش بهت جلب نشه پیگیرت شه 

⭐💓 خدای من پناه من 💓⭐