2737
2734
بچه ها مامانم و بابام و خواهرم میخوان با خالمینا برن شهرستان یه حال و هوایی عوض کنن ، الان مامانم تلفنی بهم خبر داد ازوقتی قطع کردم دارم گریه میکنم 😭
کاش بودن هارا قدر بدانیم........بخداقسم نبودن ها همین نزدیکی هاست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم بودم گریه میکردم بعضی وقتا آدم دلش میخواد با بقیه بره تفریح ولی شرایطش نیست .گریه کنی برات بهتره .حالا تو چرا نمیری
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس و برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره قربون مهربونیت برم خدا جون
عزیزم شما هم برای خودت یه برنامه بذار که سرگرم باشی
(یا رب نظر تو برنگردد)دوستان برای براورده شدن حاجتم لطفأ یه صلوات بفرستید من هرگز شکست نخوردم فقط هزاران راه را رفته ام که به کار نیامده اند.
2738
نه دوست ندارم اتفاقا، ولی دوست ندارم برن اونجا از آدمای اونجا بدم میاد بهمون ضربه زدن، بعدشم میترسم اتفاقی براشون بی افتهر
من تابستون تنها موندم شیراز بعد مامانم و بابام با خانواده های خواهرام همه رفتن ترکیه عروسی پسر خواهرم ما شرایطشو نداشتیم .غصه خوردم ولی گریه نکردم چون میدونستم واقعا نمیشه برم .ولی بشوهرم گفتم باید وقتی شرایط جور شد یه مسافرت حسابی ببریم
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس و برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره قربون مهربونیت برم خدا جون
یه بار تو بچگی تنهام گذاشتن و رفتن سه روز تمام گریه کردم آخه به خواهرم وابسته بودم ازاون موقع میخوان برن سفر غم دنیا تودلم میریزه
آهان از اون بابت .پس گریه نکن .مگه نشنیدی میگن پشت سر مسافر گریه شگون نداره .صدقه بده براشون و نگران نباش .بعدشم شاید اونا دوست دارن برن تو چرا غصه بخوری از دست آدمای اونجا
منم حالم خیلی بده ده روزه مامانم نیست میخوام گریه کنم ولی واسه اون خوشحالم که بهش خوش میگذره وقتی هم باهاش حرف میزنم اصلن نشون نمیدم که ی وقت غصه منو بخوره همش میگم تو خونه نشین ، برین بگردین
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
2706