2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته💔😔

296 بازدید | 12 پست

همیشه تصورم این بود که وقتی برم سرکار به خاطر کارم که خیلی خوبه نسبت به طرحی بودنم و چهرم که همیشه همه میگن قشنگه و توو دانشجویی همیشه مرکز توجه بودم خیلی به چشم میام.

ولی اصلا اینطوری نشد

سرپرستارمون که اصلا به خوب بودن کار توجه ای نداره

اینجام انگار سلیقه کسی نیستم

لطفا نگین عکس توو عنوان هم نگفتم عکس میذارم🙏🏻

راه حل نمیخوام صرفا درد و دل بود

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

هیچی اونجوری که فکر میکردم نشد و این خیلی دردناکه میرم مثل یه ربات سرکار و میام در صورتی که برا همه دوستام با اینکه واقعا از هر لحاظ از من پائین ترن کلی موقعیت پیش میاد ولی من هیچی ....

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم نباید عادت کنی همیشه مرکز توجه باشی، انقدر باید اعتماد به نفست بالا باشه که اهمیت ندی

حرفتون کاملا درسته ولی در عمل سخته چون مدرسه دانشگاه همیشه اینطور بوده الان انگار از یه ارتفاعی پرت شدم پایین 

روز به روز اعتماد به نفسم پایینتر میاد و من دیگه اون دختر شاد سابق نیستم احساس میکنم از همه کمترم هیچکس منو نمیبینه...

حرفتون کاملا درسته ولی در عمل سخته چون مدرسه دانشگاه همیشه اینطور بوده الان انگار از یه ارتفاعی پرت ...

ببین منم بچه تر که بودم همییشه مرکز توجه همه بودم هرجا 

و یمدت ک رفتم تو جامعه دیدم همیشه اینطور نیست

الان حست و درک میکنم ولی مطمئن باش اگ یکم بگذره میفهمی اصلا نیازی ب تعریف و تمجیدشون نداری

و من آن روز یک چیز را یاد گرفتم،آدمها از آنچه نشان میدهند به مراتب کثیف ترند..
حرفتون کاملا درسته ولی در عمل سخته چون مدرسه دانشگاه همیشه اینطور بوده الان انگار از یه ارتفاعی پرت ...

منم دچار این مشکل شدم با این تفاوت ک من میخواستم سر کار باشم حتی سر کار هم نیستم همیشه بهترین بودم همه جا الان نیستم خیلی عذاب میکشم

چرا میخوای بهت بخاطر چهرت توجه کنن  اصلا چرا میخوای مرکز توجه باشی عجببب

عزیزم حرف من اصلا این نبود

کاش با دقت تر میخوندی گفتم به خاطر اینکه درسم و کار بالینیم و چهرم خوب بود همیشه چه دانشگاه چه دوران مدرسه مرکز توجه بودم الان دیگه اینطور نیست و اعتماد به نفسم روز به روز داره پایینتر میاد میدونم که اعتماد به نفس نباید به این چیزا باشه ولی خب من اینجوری عادت کردم.همیشه اینطوری بوده مرکز توجه بودم الان اینکه اینجوری نیس برام سخته دست خودم نیس.

نه کارم به چشم کسی میاد نه خودم انگار روح سرگردانم

از موقعیت منظورت همون موقعیت ازدواجه دیگه؟

ازدواج یا حتی آشنایی براش...

وقتی دانشجو بودم خیلی بیشتر بود موقعیتام

انگار الان همه با خودشون میگن این حتما خودش یکی رو داره

منم دچار این مشکل شدم با این تفاوت ک من میخواستم سر کار باشم حتی سر کار هم نیستم همیشه بهترین بودم ه ...

من درکتون میکنم💔

کاش منم سرکار نمیرفتم توو همون مرحله قنگ دانجویی میموندم

ببین منم بچه تر که بودم همییشه مرکز توجه همه بودم هرجا  و یمدت ک رفتم تو جامعه دیدم همیشه اینط ...

کاش زودتر بفهمم

فکر میکردم وقتی برم سرکار موقعیتای به نسبت بهتری برام پیش میاد(ازدواج) ولی اصلا اینطوری نشد...