2752
2734
عنوان

زبان مادری یا فارسی

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 55 پست
به خواسته ما نیست بچه خواه یا ناخواه اول زبان مادری رو یاد میگیره چون اول اینو میشنوه بعد طی آموزش ز ...

خب ایشون میخواد ببینه چطوری باهاش صحبت کنه فارسی یا مادری

باور من اینه که همیشه تو زندگیمی من عوض شدم ولی تو حسین بچگیمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قطعا فارسی

دیدم بچه هایی که ۵،۶ سالشونه و اصلا فارسی متوجه نمیشن در حالیکه پدر مادر بلد بودن

خب وقتی تو تهران زندگی میکنن، این بچه چطور قراره با بقیه ارتباط بگیره، چطور میخواد بره مدرسه 

مدرسه قرار نیست حرف زدن رو  یادشون بده  ک

خب ایشون میخواد ببینه چطوری باهاش صحبت کنه فارسی یا مادری

ما زبان مادریمون تورکی هستش و تو خونه و با خود من تورکی صحبت کردن 

من الان فارسیو بدون لحجه صحبت میکنم و از مدرسه و دوستام یاد گرفتم 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
وای عاشقشم خیلی زبان کامل و شیرینیه حتتتما مادری صحبت کنید فارسی رو بهرحال یاد میگیره

ممنونم منم اول عربی حرف زدم بعد فارسی البته تو محیط بودم اما بچه من فقط خودم عربم و همسرم ترک خودم باید باهاش صحبت کنم

ممنونم منم اول عربی حرف زدم بعد فارسی البته تو محیط بودم اما بچه من فقط خودم عربم و همسرم ترک خودم ب ...

به به

چه شود 

کاش مامان منم عرب بود زبان مادری داشتم😍

متخصص گزارش تاپیکای سقط و دعانویسی😎 مزدور عزیز! جوونای ما عاشق مبارزه با تو و اربابت هستن. بترس از ما...😏إنِّی أنا ابن اُم بالحرب شجعتنی🫡
چی یاد میدی عربی؟

منم با بچه هام فارسی حرف میزنیم. زبان خودم لریه یادش گرفتن چون با همسرم لری حرف میزنم. کاملا مسلطن. البته شوهرم عربی هم داره بهشون یاد میده . شوهرم دو رگه ست.آخه شهرما زبان محلی مشترک داریم که کاملا شبیه لرها میحرفن

من از نسل زنهای تکراری نیستم من همان نسل تافته ی جدا بافته ام♥️♠️♦️♣️