2733
2739

قبول دارین اغلب کارهای زیبایی، سلامت انسان را تهدید میکنه؟💄💅

⬅️به عنوان مثال کراتین که اگه برید توی علم شیمی مطالعه کنید به شدت سرطان زاست و در سیستم بدن اختلال ایجاد میکنه و اغلب باعث ریزش مو میشه

⬅️ یا مثلا کاشت پدر صدف ناخن رو در میاره

⬅️ یا مثلا دکلره عمدتا" به مو آسیب میزنه و اگه ناشیانه استفاده بشه کلا مو رو می سوزونه

⬅️ اکستنشن مژه عمدتا" باعث ریزش مژه ها میشه

⬅️ اکستنشن مو هم همینطور ، گره توی ریشه موها ایجاد میکنه

و.... و خیلی مثالهای دیگه

❇ نمیگم کارهای زیبایی بده اصلا! اتفاقا خدا هم زیبایی رو دوست داره ولی دقت کنین قبل انجام کارهای زیبایی از مرکزی که این خدمات رو براتون ارائه میده اطمینان حاصل کنین

فک نکنم استقبالی که از خدمات زیبایی تو کشور ما ازش میکنن، کشوری به پای ما برسه تو این زمینه.

نظر شما چیه دوستان؟

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بکش و خوشگلم کن👻

کاربرای نی نی سایتو دوست دارم 🌺مگر انگشت شمار کاربرای مریض و ضعیف العقل :اگه می‌بینی نظرم در چهارچوب مغز پوسیده ات نمیگنجه ریپلای نکن و الا بدجور یادت میدم کسی که در خانه ی شیشه ای زندگی می‌کند به سمت دیگران سنگ پرتاب نمیکند
2738
بله صد درصد من خودم کلا اهل هیچی نیستم وبی نهایت خودمو دوست دارم

کاش همه زنان ایران به همچین عزت نفسی برسن

انشالله ،به خدا همه خوشگلن طبیعی اما متأسفانه اعتماد به نفس ها صفر شده میریم بیرون همه شبیه هم شدن&n ...

اره عزیزم همه لبها اردکی شده

کاشت ابرو کردن دوتا موکت سیاه چسبودن بالا چشماشون👽

فک ها و چونه ها هم همه از دم تزریقی

😂😂😂😂مژه ها فقط 

صد مرتبه به مژه های عروسکهای دوران بچگیمون

آدم ناراحت میشه اینقد عزت نفسا اومده پایین و همه چی شده تقلید کورکورانه

صد مرتبه به مژه های عروسکهای دوران بچگیمون آدم ناراحت میشه اینقد عزت نفسا اومده پایین و همه چی شده ...

آره بخدا خیلی بد شده ومن متوجه شدم این خانومها هرچی بیشتر به صورتشون دست میزنن اما همچنان ناراضی هستن

آره بخدا خیلی بد شده ومن متوجه شدم این خانومها هرچی بیشتر به صورتشون دست میزنن اما همچنان ناراضی هست ...

بعضیام تو تصوراتشون فکر میکنن ماها که نچرالیم زشت و بی کلاسیم و به اونا که خوشگل و باکلاسن حسودی میکنیم😂😂😂

2706