2733
2734
عنوان

قبول دارین اغلب کارهای زیبایی، سلامت انسان را تهدید میکنه؟💄💅

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 44 پست
توجیه کن خب عزیزم با روی باز میشنویم نظرت رو🙃🙂

عمل زیبایی از حد بگذره کار و خراب میکنه 

مثلا کسی که بینی بزرگ داره عمل کنه کوچیک کنه چهرش زیباتر شه چه ایرادی داره؟  

کسی که لب قیطونی داره به لبش حجم بده چه ایرادی داره ؟ 

کسی که افتادگی پلک داره پلک بالا رو جراحی کنه ایراد چیه ؟؟ 

با صد تا عمل دیگه که بخام مثال بزنم زیاده 

ببین چون از حد نرمال بیشتر رو صورتشون کار میکنن نمیشه بگی عوارض داره 

من دوستایی دارم که سری اول مثلا فیلر لب و زاویه زدن انقدر خوشگل و طبیعی شدن ولی دیگه میفتن توش هی میخان بزرگ‌تر و به اصطلاح پلنگ شن ، اونا دیگه ذهنشون پذیرای حرف من نیست که عزیزم آلان خوشگل شدی دیگه دست نزن 

پس بیس کار که اشتباه نیست همه دوست دارن زیبا باشن 🌱 

نه عزیزم با یبار دوبار چیزی نمیشه اون مال کسیه که مدام انجام میده مشخصه که ضرر داره بعدم کارهای‌زیب ...

چرا میگم کاذبه

اون اعتماد بنفس دقیقا مثل وقتی میمونه که لباس گرون قیمت بپوشی ولی وفتی لباس رو در آوردی از تنت دیگه دزون اعتماد بنفسه خبری نیست

واس همین میگم واقعی نیست

یکم به حرفام فکر کن عزیزدلم🙂

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاذبه عزیزم واقعی نیست من واقعا خیلی زوم کردم رو این موضوع

خب مشخصه اونی واقعیه که تو بدون هیچی خودتو دوست داشته باشی ولی هرجقدرم بگی نیست بازم این چیزا قطعاااا کمک میکنن توی روحیه و اعتماد به نقس

2731
عمل زیبایی از حد بگذره کار و خراب میکنه  مثلا کسی که بینی بزرگ داره عمل کنه کوچیک کنه چهرش زیب ...

عزیزم خب میشه منم یه سوال ازت بپرسم

تو کشورهای پیشرفته مثل سوئیس ، هلند ، آلمان چرا خبری از این همه آمار عمل زیبایی نیست؟

خب مشخصه اونی واقعیه که تو بدون هیچی خودتو دوست داشته باشی ولی هرجقدرم بگی نیست بازم این چیزا قطعااا ...

خب این ذهنیت زنان ماست

و الا چه کسی به میکروبهای زیر ناخنش افتخار میکنه؟ و تازه اعتماد بنفسم میگیره؟

بله راس میگی زنان ما اره ولی اسم اون اعتماد بنفس نیست تو علم روانشناسی

بله زنان ما یه انگشتر پورتیفینو و یا یه دستنبد میگیرن توی استوری جوری دستشونو میگیرن که ختما اون دیده بشه و ملت ببینن

عزیزم خب میشه منم یه سوال ازت بپرسم تو کشورهای پیشرفته مثل سوئیس ، هلند ، آلمان چرا خبری از این همه ...

خواهر  من  سوئد زندگی میکنه چرا فکر میکنی خبری نیست ؟ 

بعد اروپا یه فرهنگی که دارن همینه که یه بار فیلر لب میزنه و تغییر میکنه دست نگهه میداره اکثرا میزنن خیلی طبیعی 

و اینم بگم خیلی خیلی هزینه بالایی داره کارای زیبایی اونجا 

اونجا انجام میدن خیلی طبیعی و طبق استاندارد زیبایی 

اینجا شور هر کاری رو در میارن ، خیلی هم حال میکنن با چیزی که هستن 

خواهر  من  سوئد زندگی میکنه چرا فکر میکنی خبری نیست ؟  بعد اروپا یه فرهنگی که دارن ه ...

اتفاقا دوست صمیمی منم تو سوئده

شهر اوپسالا

ولی اون چیز دیگه میگه

طوریکه حتی برام آنلاین فیلمم میگیره من ندیدم همچین قیافه هایی که در ایران همه جا باب شده اونجا باشه

خب این ذهنیت زنان ماست و الا چه کسی به میکروبهای زیر ناخنش افتخار میکنه؟ و تازه اعتماد بنفسم میگیره ...

شما میگی میکروب زیر ناخن ولی من هرشب قبل خواب با الکل تمیز میکنم حساس تر هم هستم سر این‌قضایا

شما شاید با من فرق‌کنه شخصیتت ولی‌من روحیه میگیرم وقتی همیشه مرتب باشم خودم لباسم موهام 

خوشم میاد کتاب بخونم به خودم برسم برای خودم کافی درست کنم به آیندم فکر کنم براش تلاش کنم

من اینجور باشم توی زندگیم حالم بهتره روال زندگیم قشنگتره شما شاید با من فرق‌کنی نمیشه گفت من درست میگم یا شما

اتفاقا دوست صمیمی منم تو سوئده شهر اوپسالا ولی اون چیز دیگه میگه طوریکه حتی برام آنلاین فیلمم میگ ...

دارم بهت میگم دیگه عزیزم همه جا حد نرمال و رعایت میکنن و تو متوجه کارای زیبایی‌شون نمیشی  ولی دخترای ایرانی از حد خارج شده نمونش دوستای خود من هستن 

پس بیس کار اشتباه نیست اینجا زیادی دارن استفاده میکنن  

شما میگی میکروب زیر ناخن ولی من هرشب قبل خواب با الکل تمیز میکنم حساس تر هم هستم سر این‌قضایا شما ش ...

عزیزم قربون شکل ماهت بشم من هیچ جسارتی نکردم اصلا و ابدا

کنار هم داریم نظرخواهی میکنیم

منم به خودم میرسم همیشه

روتین پوستیمو دارم هر روز، موهام همیشه مرتبه

ولی میگم کاری نکنین که به سلامتتدن مضر باشه

من خودم یه مدت زیاد پروژه ای انجام دادم که با کراتین و یا همون فرمالدهید درگیر بودم. من میدونم چقدر مضره

ما حتی زیر هودهای صنعتی و ماسکهای خیلی مخصوص کار میکردیم باهاش

عزیزم قربون شکل ماهت بشم من هیچ جسارتی نکردم اصلا و ابدا کنار هم داریم نظرخواهی میکنیم منم به خودم ...

نه اتفاقا بد برداشت نکردم‌حرفتونو راحت باش عزیزم😂❤

بله درست میگی متوجهم خودمم توی سالن‌کار میکردم میدونم چقدر مضره از نزدیک میدیدم ولی خب یچیز علاقه ایه که خیلیا دوست دارن امتحانش‌کنن 

سلام.خوبین .اکاسیا وضعیت چشم ها تون چطوری شده خوبه.منم پیش دکتر سیفی لیزر کردم .تاری دیوان بهتر شده

سلام خیلی ممنون. به به مبارکه. خیلیم عالی🙂والا خیلی مختصر تغییر کرده ولی اینکه بگم کامل خوب شده نه!

2706