2737
2734
عنوان

دوستا ن ساکن پردیس ، کمک لطفا

142 بازدید | 9 پست
مدتیه همسرم میگه بریم پردیس زندگی کنیم یه خونه تقریبا ٨٠ متری ولی طبقه ٤ بی آسانسور توی تهران داریم که خیلی اذیت میشیم و پولی برای تعویض نداریم ، ، یه دختر ٣ ساله دارم و ٥ ماهه باردارم ، کسانی که اونجا ساکنین و بچه کوچیک دارید میخوام بدونم شرایط زندگی چطوریه ؟ مهد کودک ، مدرسه ، خانه اسباب بازی ، درمانگاه درست و حسابی ، بیمارستان ، کلا چیزهایی که برای دو تا بجه لازمه و امکاناته مثل آب و برق و ،،،،. در چه حدی هست ، ممنون میشم اطلاعات کاملی بهم بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پردیس هم درمانگاه خوب داره هم پارک هم مدرسه و مهد کودک هم پاساژ هم هواش عالیه مدتی که بری اونجا عادت میکنی ولی خوب مثل تهران نمیشه زمان میخواد تا عادت کنی
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2731
من ساکن پردیسم یک ساله و باردار بودم که اومدم،الان دخترم هشت ماهشه و خیلیییییی راضیم دوتا بیمارستان و چهارتا درمونگاه داره کلی پاساژ هوای عالی و ارامش که در تهران معمولا نیست،بیا ضرر نمیکنی،بزار بچه هات در هوای خوب بزرگ شن نه دود و ....
خدای عزیزم شکرگزاریم برا آنچه بما عطا کردی و برای هرآنچه که صلاح ندانستی بما عطا کنی
اصلا بحث پولدار و بی پول نیست،محل کار همسرم انتقال پیدا کرد پارک علم و فن اوری پردیس و ما اومدیم اینجا خونه خریدیم قبلش باغ فیض بودیم تهران
خدای عزیزم شکرگزاریم برا آنچه بما عطا کردی و برای هرآنچه که صلاح ندانستی بما عطا کنی
2740
اصلا بحث پولدار و بی پول نیست،محل کار همسرم انتقال پیدا کرد پارک علم و فن اوری پردیس و ما اومدیم اینجا خونه خریدیم قبلش باغ فیض بودیم تهران
من ساکن پردیسم یک ساله و باردار بودم که اومدم،الان دخترم هشت ماهشه و خیلیییییی راضیم دوتا بیمارستان ...

سلام عزیزم شما کدوم فاز پردیس هستین؟از فاز ۸ و ۱۱ خبر دارین؟فاز ۸ میگن بوی فاضلاب میده و دود کارخونه سیمان داره راس میگن؟