2733
2734
عنوان

بچه ها من 14 سالمه و مشکل دارم لطفا کمکم کنید 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2046 بازدید | 39 پست

دقیقا مث گذشته منی 

حتی روزی بود ک سه بار خود ارضایی کزده باشم خیلی مث گذشته منی 

من خوب شدم الان نمیدونم تا چ حد اعتقاد داری ولی نماز بخون نماز و نزدیکی به خدا حالمو خوب کرد ازین شرایط کوفتی منو در اورد

عزیزم درکت میکنم چون اون دوره رو گذروندم وقتی هم سن تو بودم انقدر تباه بودم که عاشق گربه های تو جوبم میشدم.

و همش تخیل و خودشیفتگی

اینا همش به خاطر سنی هست که توشی و بلوغ و اینجور چیزها

و اما میرسیم به گوشی که الان اکثرا معتادشن.

زمان من کسایی بردن که تونستن بین درس و گوشی هردوشو به بهترین نحو استفاده کنن.

من مثل تو درس خوندن که برام سخت میومد پناه میبردم به گوشی ولی دوستم مثلا نیم تا یک ساعت صبح با گوشیش بازی میکرذ بعد میرفت پیاده روی بعد درس خوندن و بعد باز گوشی و غذا و بازم درس.

ولی من نمیتونستم فکرمو جمع کنم و همش فکرم میرفت تو کوشی.

و این شد که اون تونست پزشکی قبول بشه و من یه رشته ی چرت و الان اون ماشین زیر پاشه و با یه وزشک ازدواج کرده و من با یه آدم معمولی مثل خودم.

میخوام بگم باید خودتو زور کنی باید تمرکز کنی.

وقتی داری به مامانت کمک میکنی باید فقط حواستو بدی به کمک کردن 

وقتی کار نیمه تمام داری باید حواستو بدی به اینکه اونو تموم کنی

بعد اوقات فراغت بری دنبال تفریح و گوشی.

به آیندت فکر کن.

به این که این گوشی لعنتی خود شیطانه 

آینده ی منو ازم گرفت 

نذار آینده ی توروهم ازت بگیره.

تو کنترلش کن نذار اون کنترلت کنه و از زندگی بندازتت.

و اینکه سعی کن یه تفریح مثل پیاده روی و اینها داشته باشی که بدنت حرکت کنه سرحال شی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی مشکل دقیقا اونجاست که اهداف تو واسه الانت اونقدر بزرگه که از پسش برنمیای.اهدافت رو کوچکتر کن. بجای 6 صبح 9 صبح پاشو درس بخون.هر روز درس، ورزش یه فعالیت هنری داشته باش. به خودت برس لاک بزن خودتو خوشگل کن.تمیز و مرتب باش بو گندو نباش لطفا. این قسمت خوشگلاسیون نیاز جنسی تو رو تا حدی برطرف میکنه چون دیگرانو بهت جذب میکنه و خواسته ی تو اینه. اما قرار نیست فعلا تو هم جذب بشی... 

دوم اینو بدون همه دخترای همسن تو تو فکر پسر خودارضایی رابطه جنسی هستن. همه. مگر کسی مشکل و ناتوانی جنسی داشته باشه. یا اونقدر زود شوهر کنه که اصلا نفهمه نیاز یعنی چی و چجور میشه ذهن رو کنترل کرد. 

بدون یه مساله ای هست به نام کنترل ذهن. ذهن بابد کنترل و هدایت بشه. مهارت خیلی مهمی هست. 

سوم بدون تو زندگی یه سری مهارت هست. مهارت گفت و گو، کنترل ذهن، تصمیم گیری،کنترل خشم،انضباط،خوش رو بودن، مهارت ارتباطی، شناخت خود و... میری یه کتاب فروشی خوب میگی کتاب خوب در مورد اینا متناسب با سنم بهم بده. شروع میکنی کتاب خوندن و شکل دادن شخصیتت. 

چیزایی گفتیو همه رو تجربه کردم. 

2731
چند تا کتاب خوب بخون یه چالشی هست،۴ ساعت بدون گوشی اونو انجام بده

چه جوریه چالش؟

به منم بگووو نیاز دارمم

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2740
نی نی یار تایپیک رو پاک کن 

عشقم اینجوری پاک نمیشه که😐🤣

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

امروز تو اینستا دیدم که میگفت اگه یسری چیزا بهتون انرژی منفی میدن همهههه اونارو رو ی کاغذبنویسین مثلا اسم شخصی که ازش خوشتون نمیاد و حس بد بهتون انتقال میده اسم مکان یاهرچیزی

بعد اینطوری نباشه که الکی بنویسی باید از ته قلبت بنویسی و رو اون کاغذ حستو انتقال بدی و بعدشم قشنگ و ریلکس کاغذو اتش بزنی😐😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
از خودارضایی استفاده کن

من خود ارض.ایی می کنم مغزم آروم می شه بعد به کوب می شینم سر درسم می زنم تا سرم از گوشی در بیارم و اتفاقا درسم هم خیلی پیشرفت کرد و سال دهم تیزهوشان قبول شدم

2706