2733
2739
سلام یعنی با واریکوسل خفیفم میشه ماه اول نتیجه گرفت دارم از نگرانی میمیرم تازه همسرم 10 روزه داروهاشو شروع کرده دو شبم هست اقدام میکنیم نمیدونم چی میشه؟
همسرم ... بهترینه ... عشقمه ... نفسمه ...
برای چکاب های قبل اقدام که رفتیم فهمیدم واریکوسل خفیف داره مورفولوژی خوب بودا ولی تعداد و تحرکش کم بود اگه کسی شبیه ما بوده و ماه اول نتیجه گرفته میشه بگه چه کارایی کرده
همسرم ... بهترینه ... عشقمه ... نفسمه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم پریا اثر مواد غذایی 60 روز بعد روی اسپرم اتفاق میوفته . یعنی طول زمان تشکیل یه اسپرم 60 روزه . زیاد به این مسائل فکر نکن . خدا باید بخواد
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
ماه اول نشه ماه دوم یا سوم بشه چی میشه؟! عزیزم خدا باید بخواد خودت رو درگیر اعداد و ارقام و برنامه ریزی نکن. شوهر دوستم دوبار واریکوسل عمل کرد درمان نشد دکتر گفته بود دیگه دارو مصرف کن عمل جواب نمیده و امیدی نیست خودش تنبلی تخمدان شدید داشت اصلا استرس نداشت بعد از هفت سال گل پسرش ده روز پیش دنیا اومد. شما هم درمان رو ادامه بده بدون استرس ایشالا سال بعد نی نی نازت بغلت باشه.
2740
ببین آخرای بهمن آزمایش اسپرم داد طبق آزمایشی که داد هم تعدادش کم بود که طبق رنج آزمایشگاه باید بیست ملیون بود این 12 بود هم تحرکش کم بود اونا یادم نیست خلاصه بردم دکتر زنانم نشون دادم خودمم هم تنبلی داشتم اونجا دکترم گفت نطفه شوهرتان ضعیفه و به یک متخصص اورولوژ برای شوهرم ارجاعم داد ولی براش ویتامین ایی و فولیک اسید و زینک نوشت خلاصه منم چون اسفند بود دیگه به شوهرم گفتم فعلا این قرصا را بخور بعد عید میریم دکتر هم تو هم من درمان را ول کردیم تا به کارهای عید برسیم دو بار هم بیشتر اقدام نکردیم که من چون تازه عفونتم خوب شده بود زودی خودم را بعدش با آب میشستم چون دیگه واقعا ناامید شده بودم تو اسفند چه کارهایه سنگینی که برای خونه کتونی نکردم تو ایام عید یادم اومد کشو اتاق خواب را خونه تکونی نکردم داشتم تمییز میکردم که یک بی بی چک دیدم از 8 ماه پیش اومدم بندازم دور جیشم گرفت منم همینجوری بردمش تو دستشویی و استفاده کردم برای اولین بار تو عمرم بی بی چک مثبت دیدم خوشحال شدم ولی میدونستم الکیه چون تاریخ انقضاش گذشته بود ولی بازم چون تا حالا تجربه نکرده بودم هیجان داشت گذاشتمش بهش گاهی وقتا نگاه کنم و انرژی مثبت بگیرم و یکم هم سر به سر شوهرم بگذارم عصرش به مامانم تعریف کردم ولی چون تاریخ پریم نگذشته بود هیچ دلیله دیگه غیر از یک بی بی چک تاریخ گذشته نداشتیم بیخیالش شدیم مامانم میدونستم من رو حرفش چقدر حساب میکنم نمیخواست بهم امید الکی بده فرداش با هم رفتیم یکی از خاله هام را دیدیم مامانم گفت من جای تو بودم یکی دیگه می‌گذاشتم گفتم فقط یه معجزه میتونه منو باردار کنه تو این شرایط خودم و شوهرم دوباره فرداش زنگ زد و منم وسوسه شدم رفتم داروخانه گرفتم اونم مثبت شد ولی باز باورمان نمیشد فرداش رفتم آزمایش دادم مثبت بود با بتای 580 و من معجزه را دیدم
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706