2737
2739
به نظر من درمان را انجام بده ولی اینکه میگی تو دوماه اقدام بچه دار بشم این خودش استرس میاره دلیل اینکه من باردار شدم بیخیالی اون ماهم نسبت به بچه دار شدنم بود تو هم یک مشکل را برای خودت بزرگ نکن من خودمم تنبلی تخمدان داشتم با یک پریود نامنظم که یک ماه میومد دوماه میرفت و از نظر پزشکان فقط با دارو باردار میشدم
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیشکی نمیتونه تو زمینه بچه دار شدن سرمشق یکی دیگه بشه داروها و درمانها با هم فرق داره خیلی پاینده زمانی در صورتی که تا یکسال اقدام و نتیجه نگرفتن طبیعیه خیلی زمان برات مهم شده تو این قضیه که به نظر من روی زمان نمیشه حساب کرد دوستم نه خودش نه شوهرش هیچ مشکلی ندارند ولی سه ساله اقدامند و بچه دار نمیشند
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2742
2738
من تحمل 6 ماه و ندارم نارنجی شاید بدلیل اینکه نزدیک 5 سال خودمون نخواستیم حالا هم که با جون و دل خواستیم دیدیم اینطوری شده خدا به همه کمک کنه به ماهم بعد اونا
همسرم ... بهترینه ... عشقمه ... نفسمه ...
پریا جون همسر پارسال از داده بود تحرکش 0 بود منم بی خیال بودم تا یک ماه پیش که با نی نی سایت اشنا شدم پودر حکیم تهرانی را برا چاقی به همسر میدادم 2 روز پیش از داد تحرکش گرید a شده 12 %
2706