2737
2739
عنوان

یه سوال آشپزی

155 بازدید | 7 پست
سلام واسه کیک چ آردی باید استفاده بشه؟ و آردی ک واسه کیک استفاده میشه واسه انواع خمیرها میشه استفاده کرد؟
خدایا... فاصله بگزار میان من و هرآنچه نمی گذارد بندگی کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من واسه کیک ارد بسته بندی از سوپر مارکت میخرم البته ارد لوازم قنادی ها مرغوبتره ولی بسته بندی ها هم بد نیست
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اره میشه استفاده کرد
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
آرد سه صفر. البته اگه قبل از استفاده چند بار الک کنی، کیک خیلی پف میکنه و عالی میشه.
*یک مرد واقعی، همانطوری با همسرش رفتار میکند که میخواهد مردِ دیگری با دخترش رفتار کند 😍😍
2740