2737
2739
لطفا بیاید کمکم من دخترم رفلاکس شدید داره بردمش دکتر بهش آمپروزول داده و شیرشم عوض کرده تا حالا هر شیری بهش دادیم همین وضعیت بوده و همش بالا میاورده این یکی هم از بس بد بو و بد مزه هست خوب نمیخوره بعدم هیچ کدوم قطره هاشم نمیخوره همه رو بالا میاره با شیری که مثلا 5 ساعت پیش خورده واقعا نمیدونم باید چی کار کنم دکتر خودشم این ماه نیست شهریور میاد این دکتر فقط همین داره شیر خودمم سر آبله مرغون که گرفتم کم شد و خوب دکتر گفته بود باید دخترت ازت فاصله بگیره وگرنه اگه بگیره باید بیمارستان بستری بشه سعی میکنم از شیر خودم اول بدم ولی چون سیرش نمیکنه گریه میکنه و بعدش مجبور میشم از شیر خشک بهش بدم شیر خشکم کم میخوره الان نزدیکه 4 ماهشه باید هر 4,5 ساعت 5 پیمونه بخوره ولی فقط 2 پیمونه میخوره وزنشم رو 5 کیلو مونده دیگه واقعا نمیدونم چی کار کنم به خاطره رفلاکسش بعشی شبا یهویی نفسش بالا نمیاد میترسم یه شب خوابم سنگین بشه و ........
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
هیچ کس نظری نداره
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شربت امپرازولو بریز تو سرشیشه بذار دهنش تا مک بزنه ی راست بره تو معدش من واسه پسرم همین کارو میکنم چون اصلن دارو نمیخوره غذای کمکی رو شروع کن چون 4 ماهشه و رفلاکس داره معمپلن میگن غذا رو شروع کنین پشت هر وعده شیر ی قاشق حریره بهش بدی بالا نمیاره اینا حرفای دکتره عزیزم
2728
بله
شربت نداده قرص داده میگه محتوای توش رو 4 قسمت کن 1 قسمتشو تو چند میلی شیر قاطی کن بهش بده
2740
امروز ساعت سه و نیم تا چهتر برو پشت در مطبش تا بین مریض معاینه کنه مطمءمن باش تا اخر هفته خوب میشه انشاالله
خدایا شکرت که منو لایق فرشته ی سالم دونستی؛ خداجونم مواظبش باش تا همیشه صالحم باشه..
غذا الان زود نیست دکتر گفت رفلاکس داره بهتره دیرتر شروع کنی آخه دخترم آلرژی هم داره الان شیر آپتیمال پپتی جونیور میخوره دیگه واقعا موندم با این دو تا حالت چی کار کنم
سلاله جون این دکتری که گفتی کجاست؟
اخه دخترم هنوز 4 ماهش کامل نشده 27 این ماه 4 ماه کامل میشه
شیرو خدا رو شکر بالا نمیاره ولی حتی 4,5 ساعت از شیرش بگذره قطره هاشو میدم بالا میاره هم آمپروزل رو تو شیرش قاطی میکنم نمیفهمه ولی این قطره ها رو حال خودشو بهم میزنه بالا بیاره دکترم گفته قطره های ویتامینشو با هیچی نباید قاطی کنی بدی
2706