2733
2739
عنوان

میخواهم بهم مشاوره بدید

12 بازدید | 70 پست
من یک ساله ازدواج کردم شوهرم از دوستای دخترداییم بود به هزار زور با من دوست شد ولی من زیاد ازش خوشم نمیومد ولی با سر و زبونش منو خام کرد مدتی باهم دوست بودیم اون موقع کار داشت در مورد وضعیت مالیش زیاد نمیدونستم تا اینکه منو دعوت کرد به شمال و اونجا اتفاقی که نباید میافتاد افتاد حتی من هنوز تصمیم نگرفته بودم که میخوامش یا نه و مجبور شدم ازدواج کنم نه اینکه بگم متنفر بودم ازش نه ولی دوسش داشتم عاشقش نبودم وگرنه هیچوقت باهاش نمیرفتم ولی با اون کارش منو توی عمل انجام شده قرار داد خلاصه بعدا فهمیدم که کار و بار درست حسابی نداره و تا حد زیادی با معیارهای من فاصله داره و به مرور که گذشت کلی باهم مشکل پیدا کردیم اینم بگم خانوادم اصلا موافق ازدواجم نبودن،اینو میخوام بگم که قبلا من یه عشق داشتم که خیلی دوسش داشتم و از سر لجبازی از هم جدا شدیم اون موقع دانشجو پزشکی بود موقع ازدواجمم خیلی ناراحت شده بود اونم منو خیلی دوست داشت و الان همش به اون فکر میکنم نمیدونم چیکار کنم دوست دارم جدا بشم از اول شروع کنم شما کمکم کنید لطفا واقعا ذهنم آشفتست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه شوهرت دوست داره هیچوقت به جدایی فک نکن،وضع مالیتونم اگه خرابه تلاش کن که خوب بشه..فک نکن اگه جدا بشی عشق قبلی میاد باهات ازدواج میکنه..همین زندگی و شوهرتو بچسب ان شاء الله که همه چی خوب میشه
خدای عزیز و مهربونم هزاران مرتبه شکرت که زیاد منتظرم نذاشتی...خدایا خودت نگهدارش باش..دوست دارم خدا جونم
2738
من میدونم کارم اشتباه بوده اما طرفمم بی تقصیر نبود. الان نمیدونم چیکار کنم این زندگیمو ادامه بدم یا نه همش دارم به عشقم فکر میکنم خبر دارم ازش که اونم عقد کرده و بعد جدا شده
مهشید جان خیلی فکر کن، عاقلانه فکر کن. بعضی تصمیم ها دیگه فرصت جبران و برگشت ندارن. به قدم بعدی که میخوای برداری فکر کن و تمام جوانبش رو بسنج. اگر قصدت موندن توی زندگی فعلی ات شد، سعی کن دلتو با شوهرت همراه کنی و فکرهای پوچ رو بریزی دور. اگر قصدت بطور جد طلاق بود، سعی کن تمام شرایط و اتفاقات و معضلات رو در نظر بگیری و بپذیری بعد اقدام کن
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
شوهرم تو این مسئله طلاق و این حرفا اصلا آدم منطقی نیست اون هر وقت رابطمون به مو رسیده سعی کرده جوشش بده و از همه بدتر که فکر میکنه من دوسش دارم هنوز زندگی رو براش جهنم کردم
2706