2737
2739

دخترم ۱۳ روزشه برای از روزای اول کمی مشکوک بودم که چرا بعضی اوقات تند تند نفس میکشه تا اینکه تو ۹ روزگی بردمش بیمارستان برای زردی بالاش که دکتر متوجه تنفس سریعش شد و بستریش کرد الان ۴ روز بستریه انتی بیوتیک میگیره ولی بهبودی نداشته عکس ریه ش عفونت نشون داد و دکتر گفت حتما از کسی ویروس یا میکروب بهش منتقل شده بدنشو سوراخ سوراخ کردن بس که خون گرفتن و انزوکت زدن  😞😭😭 کارم شده گریه و اشک ریختن تو رو خدا اگه کسی تجربه ی مشابهی داشته بهم بگه

طبیعی زایمان کردی؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌تعداد تنفس در دقیقه چند تاست ؟دختر من تا ۷۲تا رسید سوراخ قلب و تنگی ۲تا رگ قلب داشت و حساسیت به پروتین گاوی ...نترس از حرفم  مشکلاتش رفع شد تقریبا اما حتما اکو  قلب کنید آن ای سیو بستریه ؟مراقب سطح اکسیژن ش باشید زیر ۹۰ نیاد 

2731
تو ان تی و آنومالی اینا معلوم نشده بود؟

نه عزیزم البته دکتر گفت باید اکو قلب جنین میدادی که کسی به من‌نگفت هر چند هیچ فرقی در روند درمان ایجاد نمی کرد اما خوب بدونی بهتره دخترم از اتاق عمل رفت آن ای سی یو 

2740
عزیزم‌تعداد تنفس در دقیقه چند تاست ؟دختر من تا ۷۲تا رسید سوراخ قلب و تنگی ۲تا رگ قلب داشت و حساسیت ب ...

دختر من سه تا سوراخ داشت تو قلبش یکیش بسته شد دو تا موند که دکتر گفت مهم نیست و بعیده مشکلی براش ایجاد کنه تعداد تنفس دختر من از ۵۴ تا ۸۰ متغیره 😭😭😭 دکترا میگن از قلبش نیست از ریه شه که ویروسی یا میکروبی شده احتمالا نمیدونم تشخیصشون درسته یا نه

دختر من سه تا سوراخ داشت تو قلبش یکیش بسته شد دو تا موند که دکتر گفت مهم نیست و بعیده مشکلی براش ایج ...

اروم باش  درکت می کنم روزای سختیه اما تا خوب خوب نشد مرخص نکن بستری باشه هم داررو می گیره هم اکسیژن ش چک میشه پس جای نگرانی نداره دختر من تا بک ماهگی چن روز یه بار بستری میشد دلیل شو پیدا نمی کردن شما  شکر خدا مشکل پیدا شده حل هم میشه  نگران نباش 

اروم باش  درکت می کنم روزای سختیه اما تا خوب خوب نشد مرخص نکن بستری باشه هم داررو می گیره هم اک ...

الان فهمیدن مشکل از ریه ش نیست از قلبشه چون به لازیکس جواب داد و تنفسش نرمال شد اما وقتی قطع کردن دوباره برگشت شما تجربه ایی از داروی لازیکس ندارید؟

2706