2737
2739
من از اردیبهشت پارسال تحت نظر دکتر رژیم دختر گرفتم چند بار سونو کردم که نزدیکیم همزمان با تخمک گذاری نباشه پیر و پدر خودمو و شوهرم در اومد چند ماه نمک و غذاهای شور نخوردم اما بعد از شش ماه نتونستیم اصلا بچه دار شیم چه برسه به دختر
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
تا اینکه اذر ماه به کل بیخیال شدم و زندگی عادی رو از سر گرفتم گفتم من دیگه بچه نمیخام تا سال اینده بعد از عید اماااااا عید فهمیدم باردارم الانم فهمیدم نی نی گلم دختره اونم بی منت و بدون رژیم خیلیییی خوشحالم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه پسر دارم خدا بهم یه دخترم داد الهی شکر...ولی خاستم بگم تا خدا نخاد برگی از درخت نمیافته با اون همه رژیم و زمانبندی نشد اما حالا بدون دردسر خودش بهم بخشید
2740
مبارکه عزیزم، می نا شما همونی نیستی که تاپیک زده بودی رشد موهای بدنت کم شده؟ منم گفتم تو بارداری دخترم منم رشد موهام کم شده بود
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
مبارکت باشه مینا جون.برا منم دعا کن برم سونو مثل تو خوشحال برگردم و ناامید نشم.منم دختر میخوام ولی تو هفته یازده سونو ان تی گفت احتمالا پسره ولی قطعی نگفت.گفت هفته بیست بیا دقیق بگم.منم توکلم ب خداست ک هفته بیست بگن دختر و تو ذوقم نخوره.برام دعا کن.
نه دیگه اصلا رژیم نگرفتم و بوسیدم گذاشتم کنار ...غذاهای عادی و بیخیالی طی کردن جالبه دکترا اخرای اقدامم میگفتن تو اصلا تا هفدهم قاعدگیت تخمک گذاری نداری اونوقت این نی نی من مال هشتم قاعدگی هست چون به حرفشون گوش کردم و جلوگیری نکردم تا واسه سال اینده بدنم اماده باشه خخخخ
عسل ایشاالله به زودی هر وقت صلاحته دامنت سبز شه
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
مبارکه می نا جون انشاالله به سلامتی دخترت رو در آغوش بگیری نمردیم و بعد از مدتها یه تاپیک دیدم که یکی نوشته بود هرا دختر دار شدم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
نسیم خانم چرا همونم رشد موهای بدنم واقعا کم شده بود از لگن چاق شدم حالتام تا پسرم بد تر بود خیلی سنگین و بی رمق بودم فک میکردم حالا سنم زیاد تر شده اینجوریم اما حالا فهمیدم بارداری دختر سخت تر از پسره
2706