2752
2734
نسیم خانم جون.منم رشد موهای پام کم شده میتونم بگم متوقف شده.شکمم از وقتی حامله شدم یخ یخه.مخصوصا جاهایی ک نی نیم باشه.از لگن پهن شدم.از روز اول بارداری حس میکنم سنگینم انگار سنگ ب شکمم باشه.ب پرتقال خیلی علاقه دارم ویارم وحشتناک شدیده.حتی الان ک تو هفته پونزدهم.ولی بازم تعجب کردم سونو چطور احتمال پسر داد
منم پسر دارم دوست دارم دومین دختر باشه خیلی ولی هنوز اقدام نکردم خداگونه خداهم بمن دختر بده انشالله هر کی هرچه می خواد خدا بهش بده

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهرسا جون من یه عاشق دختر خاموش بودم به هیچ کس نمیگفتم دختر میخام ولی از ته دل عاشق دخترم دیروزم واقعا واسم سخت بود اما با همه وجود خودمو پرت کردم تو بغل خدا گفتم خدایا سالم باشه فقط بقیه شو خودت صلاح میدونی اگه پسرم بود جاش رو سرمه که دکتر گفت دنبال اسم دخترونه باش تو شوک بودم فقط پسرم گفت اخ جون خاهررررر بعد کلی خندیدیم دکتره پیش خودش گفته چه سرخوشن اینااا!!!!!
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
می نا جون درسته منم حالتام با مال پسرم خیلی فرق داشت روزی که فهمیدم دختره کلی ذوق کردیم با همسرم حست رو درک میکنم، مبارکه ایشاالله به سلامتی بیاد بغلت
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
2731
مینا جون منم دیوانه وار دختر دلم میخواد.انقد از خدا خواستم ک اول سالم باشه بعد دختر الانم هنوز ناامید نیستم چون هفته یازده برا جنسیت زوده.دیدم ک ب دوستم ک الان پسرش چهار ماهشه هفته یازده گفته دختره ولی هفته بیست گفتن پسر حتی مامان خودم سر داداشم.بخاطر همین میگم خدا صدامو میشنوه
mehrsa جان فک میکنم بدن هر کس با کس دیگه فرق میکنه من چون حالتام با بارداری پسرم فرق داشت خودم حس میکردم که دختر باشه دقیقا همین علائم تو رو داشتم ، انشاالله نی نیت سالم باشه بعدم اون جنسیتی که میخوایی گرچه برای پدر و مادر هر دو شیرینن
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
هفته یازده زوده من هفته بیست و یک جنسیت رو بهم گفتن
دقیقا نسیم خانم مهرسا جون علایم هر کس با دیگری فرق داره به علایم دل نبند هفته یازده واقعا زوده و فقط حدث زده ،زنداداشم حالتاش واسه پسر دومش زمین تا اسمون با پسر اولش فرق داشت حتی ویارش و ....کلی فرق داشت اما جنسیت یکی منم چون دختر دوست بودم برا اینکه ناشکری نشه بهش فک نمیکردم میگفتم خدا که از دلم خبر داره واسه چی به زبون بیارم که رو ذهن بقیه تاثیر بذارم
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
نمی دونم می نا جون شاید شما درست بگی من فقط میدونم بچه عزیزه...هرچی میخواد باشه...و البته خدایی دختر یه چیز دیگه است عشقه...زندگیه...نفسه... ایشاالله اول همه بچه هاشون سالم باشه...بعدم اگه خودش صلاح میدونه هرچی دوست دارن باشه
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
منم اینجا میگم و فقط مامانم و شوهرم میدونن دختر دلم میخواد.البته شوهرمم خودش عاشق دختره.اونم وقتی احتمال پسر داد تو ذوقش خورد ولی بس ک من حالم گرفته بود ب روی خودش نمیاورد و دلداریم میداد.
2706