2737
2734
سلام دکتر برام نوشته اما گفته ماه اول شبی یکی و ماه بعد شبی دوتا .آیا می تونم از همین اول شبی دوتا بخورم ؟ من تنبلی تخمدان دارم و الان چهارمین ماه هست که متفورمین میخورم . آیا با توجه به مشکلم نباید برای آزاد شدن تخمک بعد از لتروزول آمپول اچ سی جی بزنم ؟؟ چرا دکتر برام ننوشت ؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میتونی شبی 2تا بخوری موردی نداره. بعدش باید هاش ام جی بزنی تا فولیکول ها رشد کنه. بعد روز 13 یا14 پری سونو داخلی بدی فولیکول سایز خوب داشتی هاش سی جی باید تزریق کنی تا تخمک آزاد بشه.
ما قربانی دعوای خدا و شیطان هستیم
اصلا نه حرفی از سنو زد نه آمپول گفت ماه اول شبی یکی بخور و اگر نتیجه نداد ماه بعد شبی دوتا و این تا 6 ماه دیگه همین داروته ممکنه سومین یا چهارمین ماه نتیجه بگیری اما فقط همین دو ماهش رو باید بخوری
2738
لتروزول روی آزاد سازی تخمک هم اثر میگذاره ؟؟ من همش حس میکنم اگر آمپول نزنم آزاد نمیشه . آیا خود فولیکول بالغ ترشح هورمون های آزاد کننده (lh, fsh) رو تحریک میکنه ؟؟؟ پس چرا بیشتر افراد مخصوصا تنبلی ها برای آزادشدن نیاز به آمپول دارن ؟؟
فضه جان اگر کیست بیاری میخوای چه کنی . من از همین الان فکر میکنم شبی یکی جواب نگیرم اما باز میترسم از اول دوتا بخورم با اینکه دکتر گفته ماه دوم دوتاش کن
2706