2737
2734
عنوان

کی با عکس رنگی باردارشده؟

1840 بازدید | 32 پست
عکس رنگی خوبه؟ عوارض داره؟ تاثیر در بارداری داره؟
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بچه ها یکم توضیح بدین چند پریود باید برم؟
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
عوارض؟! ن نداره. من انداختم عکسمم سالم بود هیچ.مشکلی نداشتم اما یخ ماه بعدش باردار شدم، نمیدونم به اونم ربط داشت یا نه چون همسرم ضعیف بود دارو میخورد و البته ماهیم که باردار شدم خیلی بهتر نسده بود تحزک و شکل اسپزماش
شاد بودن هنر است
من خرداد گرفتم ؛ابان باردارشدم. لوله هام باز بود ولی خب عکس رنگی رحم ولوله ها رو تمییییز میکنه. البته شوهرم ضعیف بود وامپول وقرص مصرف کرد بعدش باردارشدم.حتما بگیر بعد از شش ماه حداکثر باردارمیشی
خدایا به امید تو؛نه به امید خلق روزگار...
2740
بچه ها چون من دوسال هردو سالمیم اما هنو باردارنشدم میخوام عکس بگیرم؟
2706