2733
2739
عنوان

یه دکتر زنان که متخصص سقط مکرر باشه رو بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 51591 بازدید | 80 پست
سلام دوستان
لطف کنین منو دعوت کنین به کلوبتون
الان کسی بهم معرفی کرد ولی میترسم ببعدا نتونم بیدا کنم
لطفا دعوتم کنید تا بتونم بیام ببینمتون و از تجربیاتتون استفاده کنم منم 4 بار سقط داشتم متاسفانه و دنبال یه متخصص میگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید من چند روز نبودممممممممممم

ممنون مامان یاسی از دعوتنامت

بچه ها راهی هست زودتر وقت بده مثلا یه ماه بعد ؟؟؟؟؟؟؟ خوب میخوام درمانو شروع کنم تا وقتی که 3 ماهم تموم شه اقدام کنم
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
2731
سلام دوستهای خوب
میدونم خیلیهاتون سقط داشتیدامیدوارم بزودی همگی مامان شید
من نیازبه یه راهنمائی دارم ممنون میشم بهم سربزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=248916&postID=10131218#10131218
هستی!!!!!!!!!!!!! خدایا من خیلی وقته ازت بی خبرم نمیدونم چی بگم واقعا حرفی واسه گفتن ندارم فقط خداااااااااااا فقط خودش خدا به دله شکستت ارامش بده خیلی سختهههههههههههههههههههه خیلی خدایا تو رو به حکمتتات قسم تو تقدیر هستی یه فرزندان صالح و سالم قرار بده خدایا به حق که خودت از همه بهتر از دله هستی با خبری چی بگم............. خدایا دلشونو شاد کن

LilySlim Weight loss tickers
2738
من این دفعه انوکسپارین و اسپرین و شیاف پروژسترون داشتم استفاده می کردم از روزی که انوکسپارین خارجی تمام شد و انوکساپارین یک شرکت ایرانی( ابوریحان) را استفاده کردم جنینم قلبش وایستاد
خدایا مطمئنم که حواست به من هم هست من منتظر رحمتت هستم
سلام میشه لطفا منم به کلوپ دعوت کنید ازتجربیاتتون با دکترپاک روش آشنابشم
امروز و فرداهایم ، پس فرداها ، همه و همه......خراب شده اند......بعد از شما......برگردید. هیچ وقت فراموشتون نمیکنم بسرای نازممممممممممم
بچه ها سلام مشکلتون چی بوده که انوکسپارین استفاده می کنید در روز یک یا دو باراستفاده می کنید هرماه همان مارک را استفاده می کنید یا عوض هم می شود؟ ایا همیشه همان مارک را می تونید پیدا کنید ؟یا مثل من هرماه از یک شرکت دارویی می خرید مثلا یک ماه شرکت ابوریحان ماه بعد محصول ایرلند؟ خدا نی نی هاتون را براتون صحیح و سالم نگه داره
خدایا مطمئنم که حواست به من هم هست من منتظر رحمتت هستم