2733
2734
عنوان

کسی بازار نازی آبادو بلده؟؟

919 بازدید | 20 پست

سلام.

برای خرید میخواستم برم بازار نازی آباد 

ولی اصلا بلد نیستم چجوری برم 

کجاهاش قیمت کمتر میفروشن؟؟

برای مانتو و لباس بچه 

با مترو چجوری میتونم برم؟؟؟

با اتوبوس از میدان انقلاب چجوری میتونم برم؟؟؟

اگر دنبال قیمت مناسب هستی نازی آباد گزینه خوبی نیست

واقعا اجناسشون گرونه

به خانه من اگر آمدی براي من ای مهربان چراغ بياور و يك دريچه كه از آن به ازدحام كوچه ي خوشبخت بنگرم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از همون انقلاب اتوبوس داره برای بازار دوم نازی اباد

جدی! از انقلاب هم خط اتوبوس داره؟

فقط یه بازار هست ؟ منظورم اینه که مغازه ها همه کنار هم هستند یا خیابونای فرعی هم داره؟

2740
جدی! از انقلاب هم خط اتوبوس داره؟ فقط یه بازار هست ؟ منظورم اینه که مغازه ها همه کنار هم هستند یا خ ...

دوتا خیابون کامل مغازه س

پاساژ لوتوس مال هم همونجاس

به خانه من اگر آمدی براي من ای مهربان چراغ بياور و يك دريچه كه از آن به ازدحام كوچه ي خوشبخت بنگرم..
من شنیدم نازی اباد خییییلی گرونه  همه ب هوای اینکه اونجا ارزونه میرن و‌ با دیدن قیمتا یورپرایز ...

آره واقعا اجناسش گرونه

جمهوری قیمتاش خیلی بهتره

نازي آباد مانتو مجلسي از ١ تومن شروع ميشد تا ٤_٥ تومن ،نميدونم مانتوهاي سادشون چه قيمتي بود ولي مجلسي تو اين رنج قيمت بودن

من چندبار مسيرم افتاده از اونجا خريد كردم و به نظرم قيمتشون نسبت به خيلي از جاها بهتر بوده

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
آره واقعا اجناسش گرونه جمهوری قیمتاش خیلی بهتره

من از جمهوری فقط لباس بچه میخرم 

جنساشون خوبه تنوع دارنقیمتشم ارزونتر از جای دیگه نباشه گرونتر نیس 

ولی به یجاهایی مث امامزاده حسن یا نازی اباد هیچ اعتقادی ندارم  اخساس میکنم چون خیلی مشتری میریزه اونجاها همه چیو دولا پهنا حساب میکنن

من از جمهوری فقط لباس بچه میخرم   جنساشون خوبه تنوع دارنقیمتشم ارزونتر از جای دیگه نباشه ...

من خونه پدریم نازی اباده

اما دیگه از اونجا خرید نمیکنم

برای بچه گانه بهار تنوع جنسش خیلی خوبه با جمهوری

2706